Hitler'in İç Çamaşırı Açık Artırmada

Yahudi Soykırımı'nı gerçekleştiren ve milyonlarca insanın ölümüne neden olan Alman Nazi Lideri Adolf Hitler'in kişisel eşyaları açık arttırmayla satılacak.

Hitler'in İç Çamaşırı Açık Artırmada
Hitler'in İç Çamaşırı Açık Artırmada Tuğba Önkibar
Bu içerik 651 kez okundu.

Yahudi Soykırımı'nı gerçekleştiren ve milyonlarca insanın ölümüne neden olan Alman Nazi Lideri Adolf Hitler'in kişisel eşyaları açık arttırmayla satılacak. 1945'te intihar ettiği iddia edilen Hitler'in iç çamaşırlarından, defterlerine kadar çok sayıda eşyası satışa çıkacak. Hitler’in 1938’de kaldığı Parkhotel Graz’da giydiği iç çamaşırının 4.000 ile 5.000 dolar arasında sahibini bulması bekleniyor.

Hitler’in kaldığı otelin sahibi olan Avusturyalı ailenin mirasçısı dedesinden kalmış olan külodu satmaya karar verdiğini açıkladı.

Satışa çıkacak eşyaların içerisinde Hitler’in ıslak imzalı manifestosu Kavgam da bulunuyor. Kitabın bu kopyasının 20.000 dolarla açık arttırmaya verilecek.

Bir ABD askerinin Hitler’in Bavyera’da bulunan evinden aldığı dünya haritası da açık artırmaya çıkıyor. Bu eşya ise 100.000 dolara alıcı bulacak.

Satışa çıkarılacak diğer ürünler ise Adolf Hitler’in isminin baş harflerinin bulunduğu gömleği, kokteyl bardakları ve Hitler’in sevgilisi Eva Braun’un şemsiyesi de var.

 

HABERBOX ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Toshiba Satışında Nihayet Sona Gelindi

Adolf Hitler İç Çamaşırı Açık Arttırma Nazi Gündem
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500