Hızır Çekilince Meryem'i Görmezden Geldiler

Geçtiğimiz akşam Zorlu Center’da düzenlenen 43. Pantene Altın Kelebek Ödül Töreninin yankıları sürüyor.

Hızır Çekilince Meryem'i Görmezden Geldiler
Hızır Çekilince Meryem'i Görmezden Geldiler Yaren Yalçın
Bu içerik 17014 kez okundu.

Geçtiğimiz akşam Zorlu Center’da düzenlenen 43. Pantene Altın Kelebek Ödül Töreninin yankıları sürüyor. 

Doğan Medya Grubu tarafından organize edilen Altın Kelebek Ödül Töreninde, TRT 1 dizisi ‘Diriliş Ertuğrul’ ekibine yapılan saygısızlık sosyal medyada eleştiri yağmuruna tutuldu.

ATV ekranlarının fenomen dizisi ‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’, Ağustos ayında Altın Kelebek Ödüllerine aday gösterilmişti. Dizide ‘Meryem Çakırbeyli’ karakterine hayat veren Deniz Çakır, en iyi kadın oyuncu adayları arasındaydı.

Gecede en iyi kadın oyuncu ödülü Kanal D’de yayınlanan 'Poyraz Karayel' dizisinde ‘Ayşegül’ karakterini canlandıran Burçin Terzioğlu’na giderken, Deniz Çakır ödüle layık görülmedi.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da ‘Hızır Çakırbeyli’ karakterini canlandıran usta oyuncu Oktay Kaynarca, “Altın Kelebek ödül töreni en iyi oyuncu kategorisinde aday gösterilmemi uygun gören herkese teşekkür ederim ancak, bu kategoride yarışmada olmak istemediğimin bilinmesini rica ediyorum. Diğer aday arkadaşlarıma başarılar dilerim. Sevgilerimle” açıklaması yapmıştı.

Yayınlandığı her hafta reyting rekorları kıran dizinin yönetmeni Onur Tan ise Kaynarca ile birlikte çekildiği fotoğrafı paylaşarak;

“İnsanın gurur duyabileceği bir şey varsa o da işlerine karşılık resmi bir ödül almayı ya da vermeyi kimsenin aklına ggetirmediği bir biçimde çalışmış olmasıdır. Oktay Bey gibi ben de ekibimizde yer alan gerek oyuncularımız gerekse de teknik ekibimiz üzerinde bulunan maddi ve manevi katkıları sayesinde aday gösterildiğim Altın Kelebek Ödül adaylığından çekilmek istediğimi belirtirken, bu ödül adaylığına layık gören herkese sonsuz teşekkürlerimi sunarım” ifadeleriyle adaylıktan çekildiğini duyurmuştu.

 

43. pantene altın kelebek ödülü diriliş ertuğrul poyraz karayel eşkıya dünyaya hükümdar olmaz oktay kaynarca deniz çakır
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500