Hızır Reis ve Suzan İş Yemeğinde

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisiyle adından sıkça söz ettiren Oktay Kaynarca, iş görüşmesi için gittiği Almanya'da diziye yeni katılan Meryem Uzerli'yle bir araya geldi. İki ünlü oyuncu, Berlin'de baş başa yemek yedi.Hızır Reis ve Suzan İş Yemeğinde
Hızır Reis ve Suzan İş Yemeğinde Tuğba Önkibar
Bu içerik 19961 kez okundu.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisiyle adından sıkça söz ettiren Oktay Kaynarca, iş görüşmesi için gittiği Almanya'da diziye yeni katılan Meryem Uzerli'yle bir araya geldi. İki ünlü oyuncu, Berlin'de baş başa yemek yedi.Oktay Kaynarca, oyunculuğun dışında otelcilik işine girmeyi kararlaştırdı. Berlin'de yaşayan bir Türk iş adamıyla ortaklık yapmaya hazırlanan ünlü oyuncu, iş görüşmeleri için geçtiğimiz günlerde Almanya'ya uçtu. Kaynarca, başkent Berlin'de sürpriz bir oyuncuyla da bir araya geldi.

"Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz"da başrol oynayan Oktay Kaynarca, ekibe yeni katılan Meryem Uzerli ile Berlin'de bir araya geldi. İki ünlü oyuncu, geçtiğimiz cuma akşamı Chicago Steakhouse adlı restoranda baş başa yemek yedi. Berlin'deki Soho Otel'de kalan Oktay Kaynarca, Türkiye'ye cumartesi günü dönüş yapmayı planlıyordu, fakat yoğun kar yağışı sebebiyle seyahatini uzatmak zorunda kaldı.

HABERBOX ÖNERIYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

 

Osmanlı Hanedan Reisi Vefat Etti

 

edho meryem uzerli oktay kaynarca hızır reis magazin berlin yemek iş yemeği
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500