Hürriyet Yazarı Ayşe Aral Vefat Etti

Hürriyet Kelebek yazarı Ayşe Aral, dün akşam saatlerinde evinde fenalaşarak yaşama veda etti.

Hürriyet Yazarı Ayşe Aral Vefat Etti
Hürriyet Yazarı Ayşe Aral Vefat Etti Ecem Şenol
Bu içerik 727 kez okundu.

Hürriyet Kelebek yazarı Ayşe Aral, 46 yaşında hayatını kaybetti. Aral; geçtiğimiz yıl Şubat ayında da rahatsızlanarak hastaneye kaldırılmış ve hastanede yaklaşık bir buçuk ay tedavi görmüştü.

Dün akşam saat 20.30 sıralarında evinde dinlenirken fenalaşan Aral, yapılan müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Kalp rahatsızlığı bulunan Ayşe Aral'da kalp pili takılıydı. Ünlü karikatürist Tekin Aral'ın kızı olan Ayşe Aral’ın yarın Zincirlikuyu Camisi'nde kılınacak öğle namazının ardından toprağa verileceği öğrenildi.

Ayşe Aral geçtiğimiz yıl Şubat ayında rahatsızlanarak hastaneye kaldırılmış ve yaklaşık bir buçuk ay tedavi gördükten sonra sağlığına kavuşmuştu. Aral, ‘inme inmiş’ diye özetlediği hastalığının ardından 2016 Nisan’ın da mutfağa gittiği esnada, oburluğunun tuttuğunu, çikolata ve kola aldığını, keyifli keyifli yatağına kurulup, filmi de kaldığı yerden açtığını ifade etti.

Biraz daha yemek alacağını ama o anda yere çakıldığını ifade eden Aral, sanki ayaklarının kenetlendiğini, kalkmaya çalıştığını ama kalkamadığını ifade etmişti.

 

HABERBOX ÖNERİYOR - MUTLAKA OKUYUNUZ

Adalet Yürüyüşü'nden Kötü Haber

Ayşe Aral Hürriyet Kelebek Yazar Vefat Zincirlikuyu Fenalaşma Cenaze Tören Tedavi Hastane
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500