İçerde Yine Ekranlara Kilitledi

19 Aralık Pazartesi gününün televizyon izlenme oranları belli oldu. Show TV'nin sevilen dizisi İçerde, liderliği kimseye bırakmadı.

İçerde Yine Ekranlara Kilitledi
İçerde Yine Ekranlara Kilitledi Tuğba Önkibar
Bu içerik 9118 kez okundu.


19 Aralık Pazartesi gününün televizyon izlenme oranları belli oldu. Show TV'nin sevilen dizisi İçerde, liderliği kimseye bırakmadı.

19 Aralık 2016'nın reyting sonuçları açıklandı. Pazartesilerin birincisinde bu hafta da değişiklik olmadı. Toplam reytinglerde Show TV'nin İçerde dizisi birinci gelirken, Kırgın Çiçekler dizisi ikinci, İçerde'nin özet bölümü üçüncü sırada yer aldı.

NELER YAŞANDI?

Celal, Melek’in öz kızı olduğunu öğrenen kişinin yalnızca “Patron” adlı adam olduğunu ve patronun da Coşkun’la bir ilişkisi olduğunu düşünüyordur. Mert, Yusuf Müdür'ün istifa ettiğini Celal’e söyler. Celal sebebini öğrenmek ister ve Mert’e gelişmelerden bahsetmesini rica eder. İstifa dilekçesini ulaştıran Yusuf, gizli polis Sarp’ın dosyasını Mert’e devretmek üzeredir. Celal ve adamları hala patronun izini sürüyorlardır. Füsun, Melek’e yaptıklarından ötürü teşekkür etmek için yemeğe evine davet eder. Sarp’ın Patron Umut planı sonuca sandığı kadar kolay ulaşamayacaktır. Bu tehlikeli oyunun elbette bir bedeli olacaktır...

Yusuf müdür Mert'e Sarp'e dair her şeyin bulunduğu malum dosyayı teslim edecektir. Bu teslimat gizlidir ve Mert'in kimseye söylememesi gerekmektedir. Fakat Yusuf müdür Mert'in Celal'in adamı olduğunu bilemez ve dosyayı verir. Diğer yandan Köstenceli ailesinin patronu olan Sarp, Celal'i bitirme konusunda oldukça sabırlıdır. Celal'in durumdan haberi bile yoktur. Ta ki Alyanak kendisine bu durumu ispiyonlayana kadar.

HABERBOX ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Tarihi M.Ö 3000 Yıllarına Dayanıyor

içerde show tv çağatay ulusoy aras bulut iynemli kırgın çiçekler reyting pazartesi magazin
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500