'İçerde'nin Sarp'ı Gizemli Güçlerle Dönüyor

Hürriyet yazarı Onur Baştürk, dün yazdığı köşe yazısında ekranların fenomen dizisi ‘İçerde’nin yakışıklı oyuncusu Çağatay Ulusoy'u ele aldı.

'İçerde'nin Sarp'ı Gizemli Güçlerle Dönüyor
'İçerde'nin Sarp'ı Gizemli Güçlerle Dönüyor Ecem Şenol
Bu içerik 2619 kez okundu.

Baştürk, "Çağatay Ulusoy'un artık gizemli güçleri var!" başlıklı yazısında ünlü oyuncunun bir Netflix dizisiyle anlaştığı ve doğaüstü güçleri olan bir karakteri oynayacağına ilişkin kulis bilgilerine yer verdi.  Baştürk'ün aktardığına göre Ulusoy'un yer alacağı Netflix dizisinin çekimlerinin ise 2018'de başlayacağı öğrenildi.

Dizi sektörünün şu sıralar konuştuğu tek bir isim olduğunu ve onun da ‘İçerde’nin Sarp’ı Çağatay Ulusoy olduğunu ve Fox’tan aldığı yıllık 2 milyon liralık rekor teklif hâlâ konuşulduğunu, ama o hikâyenin meğer çoktan eskimiş olduğunu ifade eden Baştürk, önceki gece sektörün önde gelenlerinin olduğu kulisi bol bir masaya düştüğünü ve esas mevzuyu öğrendiğini açıkladı.

Çağatay Ulusoy’un Netflix’in ilk orijinal Türkçe dizisinde oynayacağını aktaran Baştürk, çekimler Aralık ayında başlayacağını ve yayın tarihinin ise Eylül 2018 olarak belirlendiğini duyurdu. İçerde dizisiyle hayran kitlesini genişleten ve her hafta izleyiciyi ekrana kilitleyen Ulusoy’un yeni dizisinin bazı sahnelerinin de İstanbul’un tarihi yerlerinde çekileceğini duyuran Baştürk, dizinin geçmiş ve günümüzü konu aldığını, ancak bir dönem dizisinin aksine Çağatay’ın, doğaüstü güçleri olan bir karakteri canlandıracak olduğunun haberini verdi.

İçerde dizisinin yakışıklı oyuncusu Çağatay Ulusoy’un 2018 yılında dünya çapında bir işle birlikte ekrana döneceği ve şimdiki dizisinde olduğu gibi ters köşe bir senaryoyla ekran macerasına devam edeceği öğrenildi.

 

HABERBOX ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Körfez'de İki Yüz Yıllık Batık Gemi Bulundu

Çağatay Ulusoy İçerde Dizi Yapım Özel Güç Köşe Yazısı Açıklama Oyuncu Teklif Netflix Türkçe Yapım İstanbul
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500