İleri Ortaokulu'nda Gerici Skandal!

Mersin Merkez Akdeniz ilçesinde bulunan İleri Ortaokulu'nda Müdür Hüseyin Aygül'ün, 'Kız ve erkek öğrencilerin yan yana oturmasını yasakladığı' iddia edildi.

İleri Ortaokulu'nda Gerici Skandal!
İleri Ortaokulu'nda Gerici Skandal! Tuğba Önkibar
Bu içerik 1908 kez okundu.


Merkez Akdeniz İlçesi'nde 23 sınıflı, 1090 öğrencinin eğitim aldığı İleri Ortaokul Müdürü Hasan Hüseyin Aygül, cuma günü okulun toplantı salonunda 62 öğretmen ile birlikte kurul toplantısı gerçekleştirdi. 

Okulun temel problemleri ve öğretmenlerin çeşitli önerileri ve isteklerini sıraladığı 1.5 saat süren toplantının sonunda iddiaya göre Müdür Aygül, "Kız-erkek öğrenciler kesinlikle sıralarda yan yana oturtulmayacak. Herhangi veli veya öğrenci itirazda bulunursa, 'Müdür beyin talimatıdır' dersiniz. Bu karara herkes uymaya mecbur" dedi. Müdürün aldığı bu karar toplantı masasındakilerde şok etkisi yaratırken, veli ve öğretmenlerden bazıları sosyal medya yoluyla karara tepki gösterdi.

PAZARTESİ UYGULAMAYA GEÇİLİYOR

Müdür Hasan Hüseyin Aygül'ün 'Kız-erkek öğrencilerin yan yana oturma yasağını yarından itibaren uygulamaya konacağı iddia edildi. Sosyal medya üzerinden haberleşen çok sayıda velinin ise yasağın uygulanacağı Pazartesi günü sabah erken saatlerde okula giderek tepkilerini dile getireceği bildirildi.

 

ortaokul kız erkek yasak gündem
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
gizem     0000-00-00 Pes yazıklar olsun