istanbul escort

İlk Buluşma Sonrası Dışkısını Pencereden Atarken Cama Sıkışmak

Son zamanların popüler uygulaması Tinder, karşı cinsle tanışmak ve flörtleşmek için kullanılmaya devam ederken, ilginç hikâyeleri de beraberinde getiriyor.

İlk Buluşma Sonrası Dışkısını Pencereden Atarken Cama Sıkışmak
İlk Buluşma Sonrası Dışkısını Pencereden Atarken Cama Sıkışmak Ecem Şenol
Bu içerik 1474 kez okundu.

İngiltere’de yaşanan trajikomik bir olay da yaşanılan en ilginç hikâyelerden birini oluşturuyor. Dışarda yemek yedikten sonra şarap içip film izlemek için eve giden iki gencin bozuk bir sifonla karşı karşıya kalmasıyla başlayan Tinder buluşmasında, yaşanan talihsiz olaylar, eve itfaiyenin gelmesiyle daha da enteresan bir hal alıyor.

İngiltere’nin Bristol kentinde gerçekleşen bu olayda Liam Smith adındaki bir genç Tinder’da bir kadınla eşleşir ve dışarıda yemek yemeye karar verirler. Gece, adam ve kadın için iyi geçer ve şarap içip film izlemek için Liam’ın evinin yolunu tutarlar.

Liam Smith’in evine giden kadın, tuvalette sifonun çalışmaması üzerine paniğe kapılır ve dışkısını camdan aşağı atmak ister. Fakat işler istediği gibi gitmez. Dışkı, kadının beklediği gibi bahçeye değil, tuvalet camının dışında yer alan ve açılmayan iki camın arasına düşer.

Olayları daha da kötü hale getiren durum ise amatör jimnastikçi kadının dışkıyı oradan almak istemesiyle olur. Fakat kadın iki camın arasında sıkışır. Camını kırmaya kıyamayan Liam Smith, İtfaiye çağırır ve Tinder buluşması bir hayli trajikomik hale bürünür.

İtfaiye kadını kurtarmak için mecburen camı kırmak zorunda kalır ve bu Liam’a 300 sterlin gibi bir paraya mal olur. Liam, 300 sterlin yani yaklaşık bin 300 lira tutan cam masrafını karşılayabilmek için kurduğu Crowdfunding adlı sitede bu hadiseyi anlatır.

Liam yaşadığı bu olayı anlatırken, çok güzel bir akşam geçirdiklerini, ünlü bir tavuk restoranında tavuk yiyip ve birkaç bira içtiklerini ve sonra da şarap içip film izlemek için Liam’ın evine geldiklerini belirtiyor. Kadın arkadaşının, tuvalete gittikten sonra yüzünde bir panik ifadesiyle geri geldiğini ve ne yaptığını anlattığını belirten Liam, Tuvaletinin camının hemen arkasında bir çift cam daha bulunduğunu ve işte fırlattığı dışkının, tam da bu camların arasına düştüğünü belirtiyor.

Önce bir çekiçle camı kırmayı düşündüğünü, fakat kız arkadaşının camı kırmak yerine camların arasına kafasını ve kolunu sokup dışkıyı çıkarmak istediğini belirten Liam, dışkıyı çıkarmayı başardığını ve kendisine verdiğini, onun da tuvalete attığını, ama camdan geri çıkmayı başaramadığını belirtti. Liam bunun üzerine endişelendiğini ve itfaiyeyi çağırdığını kaydetti.

Ayrıca yaşadığı bu absürt anıyı BBC’ye anlatan Liam, itfaiyecilerden şikayetçi olmadığını söylerken, 300 sterlinin de kendisi gibi bir öğrenci için çok fazla olduğunu ve bu yüzden aklına parayı çıkarabileceği başka bir fikir geldiğini ifade ediyor.

Doktora öğrencisi olduğu için pek parası olmadığını ve camı tamir ettirmek için gereken 300 sterlinin aylık bütçesinin önemli bir kısmı olduğunu ifade eden Liam, 200 sterlin toplama hedefiyle bir Crowdfunding sayfası kurmuş, fakat şimdiden 1200 pound kazanmış.

Kadınla ikinci bir buluşma gerçekleştiren Liam henüz ilerisi için erken olduğunu belirtirken en zor şeyleri başlangıçta atlattıklarının da altını çiziyor.

 

HABERBOX ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Ceceli'nin Akıl Hocasının Çok Konuşulacak Ev Buluşmaları

Tinder Buluşma Flört Tuvalet Sifon İtfaiye Cam Sıkışma BBC Liam Smith Genç Kadın Yemek Şarap Ev Dışkı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Koç Holding'den Süleyman Soylu'ya ‘Özel Jet’ Yanıtı
Koç Holding'den Süleyman Soylu'ya ‘Özel Jet’ Yanıtı
Didem Yılmaz’dan Uğur Dündar Yorumu
Didem Yılmaz’dan Uğur Dündar Yorumu