İmamoğlu VIP'e Alınmadı

Ordu Valiliği, CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu’nun havalimanının VIP bölümünü kullanmasına izin vermedi. Bunun üzerine akıllara havalimanında 'özel emir'le VIP bölümünü kullanan Ebru Gündeş geldi.

İmamoğlu VIP'e Alınmadı
İmamoğlu VIP'e Alınmadı Meltem Yüksel
Bu içerik 211 kez okundu.

Karadeniz turuna çıkana İmamoğlu, İstanbul'a dönüş için gittiği Orgi Havalimanı'nda VIP bölümünden içeri alınmadı. İmamoğlu, "Milletvekiliyle de olsa VIP'ten girmememiz için Vali bey talimat vermiş" dedi.

Yavuz'un emriyle VIP salonuna alınmadığını iddia eden Ekrem İmamoğlu, şu ifadeleri kullandı: "Milletvekilimizle beraber uçağa binecektik. Milletvekiliyle de olsa VIP'ten girmememiz için talimat vermiş. Biz öbür kapından da gireriz. Vali bey, devlet adamlığı görevini yapamadı. Bizim miting konusunda da il başkanımızın verdiği bilgiye göre 'Erken kessinler yoksa müdahale ederiz' demiş. Vali bey devlet adamı değilmiş, Ordu'da koltuk işgal eden birisiymiş. Biz gider her kapıdan gireriz."

 İYİ Parti Erzurum Milletvekili Naci Cinisli, şarkıcı Ebru Gündeş ile kızının VIP girişini kullanarak Atatürk Havalimanı'ndan ABD'nin New York kentine gittiğini duyurarak Gündeş'in ‘hangi vasıfla' VIP'yi kullandığını sorduğunda görevlilerin 'Özel emir' cevabını verdiğini belirtmişti.

Cinisli, kişisel Twitter hesabından "İstanbul Atatürk Havalimanı VIP'sinden TK 003 New York uçağına Ebru Gündeş ve kızı geçtiler. Gündeş'in hangi vasıfla VIP'yi kullandığını sorduğumda görevliler ''özel emir'' ile işlemlerin yapıldığını söylediler. Devlet sanatçısı değilse başka bir nedeni olmalı!!!" şeklinde paylaşımda bulunmuştu.

 

 

HABERBOX ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Askeriyede Skandal Yürüyüş 

 

 

 

Karadeniz Ordu Ordu Valisi Ebru Gündeş Ekrem İmamoğlu CHP
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ünlü Youtuber'lar Gözaltında
Ünlü Youtuber'lar Gözaltında
“Yabancıya Kısıtlama Getirmeliyiz”
“Yabancıya Kısıtlama Getirmeliyiz”