İPhone 7 Görücüye Çıkıyor

Dünya teknoloji devi Apple, yeni İPhone modellerini bu akşam tanıtıma çıkarıyor.

İPhone 7 Görücüye Çıkıyor
İPhone 7 Görücüye Çıkıyor Yaren Yalçın
Bu içerik 3824 kez okundu.

Dünya teknoloji devi Apple, yeni İPhone modellerini bu akşam tanıtıma çıkarıyor. 

Apple, merakla beklenen yeni telefonu İPhone 7’yi San Francisco’da düzenleyeceği basın toplantısında tanıtacak. Tanıtım toplantısı Türkiye saati ile 20.00’de gerçekleşecek.

Apple her zamanki gibi İPhone 7 çıkana kadar bilgi vermekten kaçınırken, uzmanlara göre bir önceki modellere göre tasarımda radikal bir değişiklik beklenmiyor. İPhone 7 ve İPhone 7 Plus modellerinin de tıpkı Samsung ve Sony markalarında olduğu gibi suya dayanıklı olacağı belirtiliyor. Apple Store’un depolamaya göre fiyat farkı değerlendirildiğinde, İPhone 7’nin 256 GB’lık versiyonunun 5000 TL’yi geçeceği ifade ediliyor. 

İPhone 7 Plus modelinde yer alacak olan çift kamera tek değişiklik olmayacak. Yeni modelleri 4K çözünürlükte 60 kare/saniye hızında video kaydedebilecek. Baz modelin 32 GB, en üst versiyonun ise 256 GB olması varsayımlar arasında. Böylece 4K videolara daha fazla yer açılmış olacak.

Ayrıca yeni cihazda kulaklık girişi bulunmayacağı ve kablosuz kulaklığa geçileceği belirtilirken, siyah rengin geri dönebileceği tahmin ediliyor.

apple iphone 7 san francisco iphone 7 plus kulaklık
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500