istanbul escort

İphone 8'in Tasarımı ve Ön Panel Taslağı Ortaya Çıktı

Apple’ın tedarikçi firmalarından biri tarafından sızdırıldığı iddia edilen görseller ile birlikte iPhone 8’in ön panelinin taslağı ve tasarımı ortaya çıktı.

İphone 8'in Tasarımı ve Ön Panel Taslağı Ortaya Çıktı
İphone 8'in Tasarımı ve Ön Panel Taslağı Ortaya Çıktı Başak Tatar
Bu içerik 6954 kez okundu.

Fotoğrafta görüldüğü gibi iPhone 8’in ön kısmında 4 farklı nokta var; bunlardan biri FaceTime için kullanılan ön kamera için ayrılırken, diğer üç nokta ise Apple’ın devrim yaratması beklenilen sensörleri ile ilgili olabilecek. Telefonun ön kısmında bulunacak olan 3D tarayıcı sayesinde yüz göstererek çeşitli işlemleri parola girmeye ya da parmak okutmaya gerek kalmadan birçok şeyin halledebilecek; bu sistem ise şimdilik FaceID olarak isimlendirebilecek.IPhone 8'in sızdırılan yeni belgesi diğer yandan kullanıcıları SIM kartlarını nasıl takmaları gerektiğini gösterirken en önemli noktanın, uzun süredir tartışmaları devam eden tasarımı olduğu belirtildi. 

Cihazın en-boy oranının 18:9, güç düğmesinin uzadığı ve çerçevesiz ekran olduğu görüldü.iPhone 8 modelinin kablosuz şarj teknolojisiyle geleceği ortaya çıkarken sadece siyah ön şeridin olacağı; bunun da tek bir renk versiyonunda sunulması ihtimalinin yüksek olduğu anlamına geldiği öne sürüldü. Cam arka tasarımıyla, Apple için bir ilki olan Qi kablosuz şarj cihazının da desteklenecek.Diğer yandan ekran boyutunda farklılık yaratmak isteyen Apple, iPhone 8'de büyük bir ihtimalle 'Home' tuşunu da kaldıracak. 'Home' tuşunun kaldırılmasıyla beraber, iPhone 8'de neredeyse çerçevesiz bir ekrana geçilecek.
 

HABERBOX ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Haydarpaşa Limanı'nda Vinç Devrildi!

 

iphone 8 iphone apple yeni tasarım telefon
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Koç Holding'den Süleyman Soylu'ya ‘Özel Jet’ Yanıtı
Koç Holding'den Süleyman Soylu'ya ‘Özel Jet’ Yanıtı
Didem Yılmaz’dan Uğur Dündar Yorumu
Didem Yılmaz’dan Uğur Dündar Yorumu