İşkenceci Rus Kızlar Yakalandı

Rusya'da iki genç kızın iyi bakacaklarına dair söz verdikleri sahipsiz hayvanları vahşi işkenceler yaparak öldürdükleri ve hiç çekinmeden bunu sosyal medyada paylaştıkları ortaya çıktı.

İşkenceci Rus Kızlar Yakalandı
İşkenceci Rus Kızlar Yakalandı Tuğba Önkibar
Bu içerik 2248 kez okundu.

17 yaşındaki genç kız sahipsiz hayvanlara çeşitli işkenceler yapıp ardından görüntülerini sosyal medyada paylaşmasının arından tutuklandı.

İsmi Alina Orlova olan genç kız ve suç ortağı Kristina K. köpeklere ve kedilere işkence edip onları öldürmekle suçlanıyorlar. Rusya'nın Vladivostok şehrinde yaşayan iki genç kız vahşetin görüntülerini sosyal medyaya yüklerken, kana susadıkları gerekçesiyle bunu yaptıkları notunu eklediler.

Kan donduran görüntülerde bir köpeği çarmıha gerer gibi duvara çivilendiği; tasmasından tavana asılan diğer bir köpeğe ise hava tabancası ile işkence yapıldığı görülüyor.

 

Bir başka karede ise iç organlarını çıkarmış oldukları ölü hayvanları paylaştıkları görülüyor.

Dış basında yer alan haberlere göre sosyal medya kullanıcılarının bu vahşi görüntülerini polise bildirmesiyle polis ikilinin peşine düştü. Alina Orlova, St. Petersburg’a giden yolcu uçağına binmesine dakikalar kala havaalanında yakalandı.

Ayrıca Orlova’nın annesini de öldürmeyi planladığı, bunun için sosyal medyadaki takipçilerine annemi öldürü ve polisten kaçamazsam kaç yıl hapis yatarım gibi sorular sorduğu öğrenildi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500