İSPARK Ödemelerinde Yeni Dönem Başlıyor

İSPARK otoparklarında ödemelerde değişikliğe gidildi. 7 Ağustos Pazartesi gününden itibaren İstanbulkart ile ödeme yapılabileceği duyuruldu.

İSPARK Ödemelerinde Yeni Dönem Başlıyor
İSPARK Ödemelerinde Yeni Dönem Başlıyor Başak Tatar
Bu içerik 822 kez okundu.

İstanbul Büyük Şehir Belediyesi tarafından yapılan açıklamaya göre, 7 Ağustos pazartesi gününden itibaren İSPARK otoparklarında İstanbulkart ile ödeme yapılabileceği öğrenildi.

Belediyenin akıllı şehir vizyonu kapsamında yaptığı çalışmalara bir yenisinin daha eklendiği ve 20 milyon vatandaşın her gün toplu ulaşım araçlarında kullandığı İstanbulkart’ın, artık İSPARK otoparklarında da kullanılmaya başlandığı duyuruldu. İstanbulkart’ın otopark ödeme özelliği sayesinde aracını park eden vatandaşların, nakit para kullanmak zorunda kalmayacakları aktarıldı.

Hem yol üstü otoparklarda hem de kapalı otoparklarda kullanılan sistemin, otopark ödemelerinde kolaylık ve hız sağlayacağı; İstanbul’da bulunan açık ve kapalı olan yol üstü otoparklarında 610 noktada geçerli bu sistemi kullanmak için İstanbulkart sahibi olmanın yeteceği kaydedildi. Vatandaşların ise ödeme yaptıktan sonra ödeme bilgilerinin detaylarını ‘istanbulkart.istanbul’ web sitesinden inceleyebilecekleri bilgisi paylaşıldı

HABERBOX ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Tahralı Saldırgan Tutuklandı

 

ispark otopark ödeme istanbulkart değişiklik büyükşehir belediyesi ibb
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500