İYİ Parti’den İlk İstifa Haberi Geldi

Meral Akşener’in kurduğu İYİ Parti’den ilk istifa haberi geldi. Kocaeli İl Başkanlığı görevine bir hafta önce atanan iş adamı Haluk Ulusoy istifa ettiğini açıkladı.

İYİ Parti’den İlk İstifa Haberi Geldi
İYİ Parti’den İlk İstifa Haberi Geldi Meltem Yüksel
Bu içerik 4030 kez okundu.

İYİ Parti Kocaeli İl Başkanlığı görevine bir hafta önce atanan işadamı Haluk Ulusoy bugün görevinden istifa ettiğini açıkladı.

İl Başkanı olarak görevlendirildikten sonra MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli hakkında tweetleri ortaya çıkan Ulusoy, “Devlet Bahçeli Allah bir an önce senin helvanı yemeyi nasip etsin” ifadelerini kullandığı için eleştirilmişti.

İstifa açıklamasında parti içinde yaşadığı mutluluğu kelimelerle ifade edemeyeceğini belirten Ulusoy, “Sayın Genel Başkan Meral Akşener hanımefendinin doğduğu ve büyüdüğü şehrin kamuoyundaki önemi malumunuzdur. Bu bilinçle gelen her telefona cevap vermek, gelen her mesaja karşılık vermek için büyük çaba gösterdim. Bir haftadır nerede ise geceleri sadece 4 saat uyku için zaman bulabildim. Gün erken başladı ve çok geç bitti. Her ne kadar bu tempodan hiçbir mutsuzluğum olmasa da dün akşam sağlığım bu aşırı tempo karşısında uyarı vermeye başladı. Dün akşam aşırı yükselen tansiyonumu düşürmek çok uzun zaman aldı. Geçmişten beri gelen kardiyolojik problemlerden ötürü son günlerde yüklendiğim aşırı stresin önümüzdeki günlerde çoğalarak devam edeceği gerçeği eşim ve çocuklarımdan bu sebeple gelen büyük baskı, doktorumun da onlara katılması beni karar almaya zorunlu kılmıştır.

İYİ Parti hareketine sağlığım el vermediği için ilerleyen günlerde zarar vermemek adına henüz daha yolun çok başındayken İYİ Parti İl Başkanlığı görevini bıraktığımı kamuoyuna saygılarımla arz ederim” dedi.

 

 

 

 

HABERBOX ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Paradise Papers’tan Başbakan ve Oğulları Çıktı

Meral Akşener Kocaeli Haluk Ulusoy İYİ Parti İsitfa Açıklama
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500