Kadın Öğretmenden Öğrencisine Akılalmaz Şiddet

Samsun'un Tekkeköy ilçesinde bir lisede kadın öğretmenin erkek öğrencisine önce diz çöktürüp daha sonra sınıfta diğer öğrencilerin önünde şiddet uygulaması cep telefonu kamerasıyla saniye saniye görüntülendi.

Kadın Öğretmenden Öğrencisine Akılalmaz Şiddet
Kadın Öğretmenden Öğrencisine Akılalmaz Şiddet Meltem Yüksel
Bu içerik 358 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!

Dehşet veren olay, Samsun’un Tekkeköy ilçesi Ali-Emine Kahvecioğlu Meslek ve Teknik Anadolu Lisesi 9/B sınıfında yaşandı.  İddiaya göre, sınıf öğretmeni olan ve biyoloji ile sağlık derslerine giren kadın öğretmen S.K., dersini dinlemeyen 9. sınıf öğrencisi M.Ö.’yü aynı okulda başka bir sınıfa aldırdı. 1 hafta önce 9/B sınıfında derse giren S.K., sınıfında M.Ö.’yü görünce öfkelendi.

Öğrenciyi yazı tahtasının önüne çekerek diz çöktüren öğretmen, “Sen neden benim sözümü dinlemiyorsun” diyerek ona peş peşe tokat atmaya başladı. Hırsını alamayan kadın öğretmen bu kez ayağa kalktı. Öğrencinin saçından tutarak bir yere kaçmasını önledi. Savunmasız kalan öğrenci yüzüne defalarca tokat yedi. Ancak M.Y. isimli bir öğrenci arkadaşının şiddet görmesine dayanamadı ve cep telefonuna görüntüleri kaydetti.

Dayak görüntülerinin yayılmasından sonra müdürle görüşmek için okula giden baba O.Y., müdürün görüntülerin silinmemesi halinde M.Y.’nin okuldan atılabileceğini söylediğini iddia etti. Sınıfta gerçekleşen dayak olayının ardından konuşan M.Y.’nin babası O.Y., oğlunun bir suç işlemediğini, ancak asıl suçu öğrenciye şiddet uygulayan kadın öğretmen S.K.’nın işlediğini öne sürdü. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünden alınan bilgiye göre, kadın öğretmen S.K. hakkında soruşturma başlatıldı.

 

 

 

 

HABERBOX ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

BM’de Kudüs Zaferi

Kadın Şiddet Öğrenci Samsun Dayak Lise
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500