"Kadınlara Dayanamıyorum"

ABD, seçimlere bir ay kala Cumhuriyetçilerin başkan adayı Donald Trump’ın kadınları ‘seks objesi’ olarak nitelendirdiği bir video ile çalkalanıyor.

Yaren Yalçın
Bu içerik 1202 kez okundu.

ABD, seçimlere bir ay kala Cumhuriyetçilerin başkan adayı Donald Trump’ın kadınları ‘seks objesi’ olarak nitelendirdiği bir video ile çalkalanıyor.

Milyarder iş adamı Donald Trump’ın,  ‘Access Hollywood’ adlı program sunucusu Billy Bush ile 2005 yılında bir otobüste yapmış olduğu sohbetin videosu yayınlandı. Sohbetinde kadınlara sarkıntılık etmek ve öpmeye çalışmakla böbürlenen Trump, bir yıldız olduğunda kadınlara ne isterse yapabildiğini söyledi.

The Washington Post’un yayımladığı videoda Cumhuriyetçi aday Trump, bahsettiği bir kadının üzerine gittiğini ve başarısız olduğunu, bunu itiraf ettiğini, evli olmasına rağmen ona hayat kadınıymış gibi çok yüklendiğini fakat o noktaya varamadığını, onu daha sonra yeniden gördüğünde görüntüsünün tamamen değişmiş olduğunu, büyük memeleri olduğunu söylüyor.

Sohbetinin bir bölümünde kadınlardan çok çabuk etkilendiğini itiraf eden Donald Trump, hiç beklemeden onları hemen öpmeye başladığını, bir yıldız olduğunda kadınların bunu yapmaya izin verdiğini, istediği her şeyi yapabildiğini söylüyor.

Donald Trump, skandal videonun internet sitesinde yayınlanmasının ardından açıklamada bulundu. Bu konuşmanın uzun yıllar önce yapıldığını ve soyunma odaları sohbeti tarzında olduğunu belirten Trump, Bill Clinton’ın golf sahasında kendisinden çok daha beter sözler söylediğini, gücenen olduysa özür dilediğini söyledi.

Amerikayı karıştıran bu video için Demokrat Başkan adayı Hillary Clinton’dan da eleştiri geldi. Clinton, Trump’ın açıklamarının korkunç olduğunu belirtti ve Twitter’den “Bu adamın başkan olmasına izin veremezsiniz” dedi.

donald trump abd video seks objesi bill clinton hillary clinton
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500