istanbul escort

Karadeniz’de Can Pazarı

Samsun'un 77 mil açıklarında Panama bayraklı bir geminin battığına dair sinyal alınması üzerine Samsun Sahil Güvenlik Komutanlığı'na bağlı bir bot ve helikopter bölgeye sevk edildi. 13 mürettebatın 7'si sağ olarak kurtarıldı. 2 mürettebatın ise cansız bedenine ulaşıldı.

Karadeniz’de Can Pazarı
Karadeniz’de Can Pazarı Meltem Yüksel
Bu içerik 384 kez okundu.

İçişleri Bakanlığı'nca Samsun açıklarında Panama bayraklı geminin battığına dair gemiden tehlike sinyali alınması üzerine arama- kurtarma çalışması yapıldığı, mürettebattan 7 görevlinin kurtarıldığı 2 kişinin ise cansız bedenine ulaşıldığını açıklandı.

Gemiden kurtarılanların, helikopterle Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Hastanesi'ne götürüldüğü öğrenildi. Samsun Valiliği'nden batan gemiye ilişkin yapılan açıklamada "Bahse konu gemide toplam 13 mürettebat olduğu bilgisi var. Kurtarma helikopterimiz 4 kişiyi sağ olarak almış, Samsun’a intikal etmek üzere olup ayrıca, 1 uçak 4 helikopter 1 arama kurtarma gemisi 1 römorkor 2 sahil güvenlik botu da arama ve kurtarma faaliyetlerine devam etmektedir" denildi.

Bölgede 4 gemicinin kurtarılması için çalışmalar devam ederken, gemideki 13 mürettebattan 9’unun Ukrayna, 2’sinin Azerbaycan, 2’sinin de Rusya vatandaşı olduğu öğrenildi.

 

 

 

 

HABERBOX ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

O Komutan Görevden Alındı

 

Samsun Samsun Sahil Güvenlik Komutanlığı Panama Gemi Karadeniz
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Koç Holding'den Süleyman Soylu'ya ‘Özel Jet’ Yanıtı
Koç Holding'den Süleyman Soylu'ya ‘Özel Jet’ Yanıtı
Didem Yılmaz’dan Uğur Dündar Yorumu
Didem Yılmaz’dan Uğur Dündar Yorumu