Katil Ağabey Yakalandı

İstanbul’da bankacı kız kardeşi Ceylan Timuroğlu’nu uykusundan uyandırıp öldürmekten aranan aynı zamanda bir iş adamının evini ve ofisini kurşunladığı iddia edilen Danıştay saldırısı ve Cumhuriyet Gazetesine el bombalı saldırı sanığı Erhan Timuroğlu yakalandı.

Katil Ağabey Yakalandı
Katil Ağabey Yakalandı Meltem Yüksel
Bu içerik 412 kez okundu.

İstanbul'da bankacı kız kardeşi Ceylan Timuroğlu'nu öldürmekten aranan, bir işadamının evini ve ofisini kurşunladığı iddia edilen Danıştay saldırısı ve Cumhuriyet Gazetesine el bombalı saldırı sanığı Erhan Timuroğlu yakalandı.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü’nce yapılan operasyonda Sancaktepe’de adamı olduğu öne sürülen C.A. ile yakalanan Timuroğlu, saklandığı evde 2 kalaşnikof, tabanca ve sahte kimlikler ele geçirildi.

Timuroğlu’nun kız kardeşini, Bekir Teker’le sevgili olduğu ve sinemaya gittikleri için öldürdüğü öne sürülmüştü. Sultanbeyli’de özel bir bankada çalışan ve ailesiyle birlikte kalan 24 yaşındaki Ceylan Timuroğlu, ağabeyi Erhan Timuroğlu (38) tarafından geçtiğimiz şubat ayı sonunda tabancayla öldürülmüştü. Olayın ardından her yerde aranan Danıştay saldırısı ve Cumhuriyet gazetesine el bombalı saldırı sanığı Erhan Timuroğlu’nun geçtiğimiz Mayıs ayında ise bir iş adamından 200 bin dolar haraç almak için silahla ofisine giderek tehdit ettiği, iş adamı reddedince evini ve işyerini kurşunladığı ortaya çıkmıştı.

 

 

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Recep Akdağ: Sabah 4'lere Kadar Narcos Dizisini İzledim

 

Ceylan Timuroğlu İstanbul Erhan Timuroğlu Danıştay Cumhuriyet Cumhuriyet Gazetesi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500