Kayıp Leyla Olayında Korkutan Haber

Ağrı’nın Bezirhane köyünde bayramın birinci günü kaybolan 3,5 yaşındaki Leyla Aydemir bulunması için çalışmalar devam ederken, aileye gizli numaran gelen arama, güvenlik güçlerini harekete geçirdi.

Kayıp Leyla Olayında Korkutan Haber
Kayıp Leyla Olayında Korkutan Haber Meltem Yüksel
Bu içerik 388 kez okundu.

Ağrı’nın Bezirhane köyünde bayramın birinci günü kaybolan 3,5 yaşındaki Leyla Aydemir bulunması için çalışmalar devam ederken, amcaya gizli numaran gelen arama, güvenlik güçlerini harekete geçirdi.

Gizli numaradan arayan kadın, “Leyla elimizde. Başınız sağ olsun” dedi. Ağrı'nın Bezirhane köyünde bayramın birinci günü kaybolan 3,5 yaşındaki Leyla Aydemir, Jandarma Genel Komutanlığından gönderilen kadavra ve ceset arama köpeğinin de katılımıyla yedinci günde sazlık ve bataklık arazide arandı. Aydemir'in köyde gidebileceği alanlar, uzman ekipler eşliğinde yeniden tarandı.

Arama çalışmalarından bir sonuç alınamazken ekiplerin, köy dışındaki alanlarda da küçük Leyla'yı arama çalışmalarına devam ettiği ve köydeki çocukların tedirgin olduğu belirtildi. Leyla’nın bir araçla kaçırıldığına dair iddialarda bulunan çocuklar, ailelerinin yanından uzağa ayrılamaz oldu.

Çocuklar, “O gün yanımıza gelen beyaz minibüsteki kişiler, 'Gelin size şeker verelim' dediler. Biz korkup kaçınca, onlar da köyden hızla uzaklaştı" ifadesini kullanmışlardı.

 

 

 

 

HABERBOX ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Büyüdük!

Ağrı Çocuk Kayıp Kaçırılma Jandarma Telefon
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500