''Keşke Daha Çok Sahnemiz Olsa''

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin Meryem'i Deniz Çakır dizideki kadın rol arkadaşlarından çok memnun olduğunu açıkladı.

''Keşke Daha Çok Sahnemiz Olsa''
''Keşke Daha Çok Sahnemiz Olsa'' Ecem Şenol
Bu içerik 17052 kez okundu.

“Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz” dizisinde bir mafya babasının ceketi omuzunda gezen, gerekti mi lafı gediğine koyan karısı Meryem’i canlandıran Deniz Çakır, “Bütün Kadınların Kafası Karışıktır” adlı oyunda sinir krizinden intiharın eşiğine gelmiş bir yazarı oynarken, bir yandan da tek başına çıktığı yolculuklarda ona yarenlik eden fotoğrafları sığdıran bir isim.

Serdal Güzel’le birlikte 151 dublaj sanatçısını fotoğrafladıkları “Rabarba” sergisi Antalya Altın Portakal Festivali’nde da açılış yaptıktan sonra İstanbul Soho House’da seyirciyle buluşan Deniz Çakır, fotoğrafla başlayıp diziye ve tiyatroya uzanan bir söyleşisinde diziyle ilgili ilginç açıklamalarda bulundu.

 Aslında “Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz”daki Meryem’in kendince bir komedisi olduğunu, özellikle başlarda kocasıyla olan diyaloglarında bu durumun sıklıkla görüldüğünü ifade eden Eşkıya’nın Meryem’i dizide, dışarıda o kadar trajik şeyler yaşayan adamın evde kadının karşısında farklı olduğu için komik olduğunu ifade etti.

Dizinin o vurdu kırdı ile ev hayatı arasında bir denge tutturmaya çalıştığını dile getiren Çakır, diğer mafya dizilerinden farklı bulduğunu aslında dizinin “Kurtlar Vadisi”nin devamı olarak görülse de ondan çok bağımsız olduğunu dile getirdi.

EDHO’da kendilerini ve seyirciyi şaşırtan bir ev tarafının ve kadınlar dünyasının olmasının onu diğer mafya dizilerinden ayrı bir yere taşıdığını ifade eden Çakır, dizide kendisinin yanı sıra, Sanem Çelik ve Meryem Uzerli’nin olduğunu ve doğal olarak bir kadın hikâyesinin de burada işlendiğini ifade etti.  

Dizi setinde kendisini biraz ev sahibi gibi hissettiğini ifade eden Deniz Çakır, çok tatlı ve yetenekli iki kadının diziye dahil olduğunu ve mümkün olduğunca birlikte sahneleri olsun istediğini, çünkü çok eğlendiklerini belirtti.

 

HABERBOX ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

O Üniversiteye Büyük FETÖ Operasyonu

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Deniz ÇAkır Meryem Uzerli Sanem Çelik Dizi Seti Tiyatro Fotoğraf Röportaj Açıklama
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500