''Kıdem Tazminatı Caiz Değildir''

'Cübbeli Ahmet Hoca' olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü, Beyaz TV'de katıldığı bir programda kıdem tazminatının 'caiz' olup olmadığı sorusunu yanıtladı.

''Kıdem Tazminatı Caiz Değildir''
''Kıdem Tazminatı Caiz Değildir'' Ecem Şenol
Bu içerik 731 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!

Cübbeli Ahmet Hoca ismiyle tanınan Ahmet Mahmut Ünlü, kıdem tazminatı almanın 'caiz' olmadığını açıkladı. Ünlü açıklamasında çünkü kıdem tazminatının hakkı olmadığını maaşını almış olduğunun altını çizdi.

Programda, işten çıkarılınca kıdem tazminatı almanın caiz olup olmadığı şeklindeki soru üzerine Ahmet Mahmut Ünlü, caiz olmadığını, çünkü kıdem tazminatının hakkı olmadığını, kişinin maaşını aldığını ifade etti. Ünlü, kendi çıksa alamadığını, işveren çıkarırsa aldığını ifade ettikten sonra, hakkı olsa kendi çıksa da alması gerektiğinin altını çizerek, demek ki hakkı olmadığını aktradı.

Programın videosunu CHP İstanbul Milletvekili Eren Erdem, Twitter hesabından paylaştı. Erdem, ülkenin sürüklendiği yerin bu olduğunu ve şu an iktidarda olan zihniyetin bu olduğunu aktardı. Erdem, bu akıl tutulmasının yarattığı derin tramvanın hedefinde kimin olduğunu sorduktan sonra, işçiler yanıtını verdi.

 

HABERBOX ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Arap Dünyasındaki Gerilime Rusya'dan İlk Tepki

Cübbeli Ahmet Hoca Açıklama Caiz Kıdem Tazminatu Televizyon Program Twitter Sosyal Medya Erden Erdem Travma
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500