Kılıçdaroğlu Berberoğlu Ziyaretini Anlattı

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Maltepe Cezaevinde tutulan Enis Berberoğlu'nu ziyaret etti. Çıkışta açıklama yapan Kılıçdaroğlu, milletvekili Enis beyi, ziyaret ettiğini ve moralinin yerinde olduğunu dile getirdi.

Kılıçdaroğlu Berberoğlu Ziyaretini Anlattı
Kılıçdaroğlu Berberoğlu Ziyaretini Anlattı Ecem Şenol
Bu içerik 1305 kez okundu.

Kılıçdaroğlu, Maltepe Cezaevi’ndeki milletvekili Berberoğlu ile 1,5 saat görüştü. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve beraberindeki heyet Maltepe Cezaevi’nde tutuklu bulunan CHP İstanbul Milletvekili Enis Berberoğlu’nu ziyaret etti. Kılıçdaroğlu’nu cezaevinde başsavcı ve cezaevi müdürü karşıladı. Cezaevi yönetiminin misafiri olan Kılıçdaroğlu ve beraberindeki heyet, yönetim odasında misafir edildi. Kılıçdaroğlu ve CHP heyetine çay ve kahve ikram edildi.

Daha sonra ise Kılıçdaroğlu ve beraberindeki heyet, Berberoğlu ile görüşmek için hazırlanan bölüme geçti. Berberoğlu, odaya girdiğinde ilk olarak Kılıçdaroğlu ile kucaklaştı. CHP’li Berberoğlu, sayın genel başkana hoş geldiniz dediğini ve daha sonra CHP heyetindeki kişilerle kucaklaştı. Sağlığının ve moralinin iyi olduğunu söyleyen Berberoğlu, adalet yürüyüşünün Türkiye’ye umut verdiğini söyledi.

Berberoğlu, yürüyüş performansından ötürü Kılıçdaroğlu’nu kutladı. Görüşmeye CHP Grup Başkanvekilleri Özgür Özel, Engin Altay, Levent Gök, CHP Genel Başkan Yardımcıları Tekin Bingöl, Seyit Torun, Bülent Tezcan, Veli Ağbaba ve Çetin Osman Budak katıldı.


Tek kişilik koğuşta kaldığı belirtilen Berberoğlu’nun vaktinin çoğunu spor yaparak geçirdiği öğrenildi. Ziyaretin ardından gazetecilere açıklama yapan Kılıçdaroğlu, milletvekilimiz Enis beyi, ziyaret ettiğini, moralinin yerinde olduğunu ve anılarını yazdığını ifade etti.

 

HABERBOX ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Dünyanın Gözü Adalet Mitingi'nde

 

Kemal Kılıçdaroğlu Enis Berberoğlu CHP Milletvekili Açıklama CHP Grup Başkan Vekili Görüşme Yazı Anlatım Basın
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500