Kılıçdaroğlu : Ucunda Ölüm de Olsa...

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun konvoyuna Artvin'in Ardanuç ilçesi yakınlarından geçişi esnasında ateş açıldı. Kılıçdaroğlu saldırının ardından Artvin'de halka seslendi.

Kılıçdaroğlu : Ucunda Ölüm de Olsa...
Kılıçdaroğlu : Ucunda Ölüm de Olsa... Tuğba Önkibar
Bu içerik 722 kez okundu.


CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu bugünkü saldırının ardından Artvin Ardanuç'ta konuştu. Kılıçdaroğlu,"Allah'ın verdiği bir can var, o can bu vatan uğruna feda olsun  diyeceğiz" dedi.

Kılıçdaroğlu'nun konuşmasından başlıklar şu şekilde:

"Cumhuriyete inanacağız. Kurucu ilkelerden uzaklaşırsanız bugünkü durumla karşılaşırsınız. Başımıza bir de FETÖ belası açıldı.

Sizin için çalışacağım, sizin için mücadele edeceğim. Bugün bir terör saldırısına maruz kaldık. Bir şehidimiz var, beni en çok üzen durum o. Terör hepimizin yüreğini burkuyor. Programlarımda bir değişiklik yapmayacağım, ucunda ölüm de olsa gideceğim.

Kendi tarihimizi ve Mustafa Kemal'in tarihini iyi bileceğiz. O nedenle biz Mustafa Kemal'le gurur ve onur duyduk. Belediye başkanlarından tek bir isteğim var, herkesin başkanıdır, ayrım yapmayacak.

Hepimiz Türkiye'nin geleceği için umutlu olalım. Bizim kitabımızda umutsuzluk yoktur. Gençler  bizim onurumuzdur. Güzel bir Türkiye'yi birlikte inşa edeceğiz."

kılıçdaroğlu suikast ardanuç artvin chp son dakika haber gündem
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500