Köpeğe Tecavüz Haberi Asılsız Çıktı

Çorum'un Sungurlu ilçesi İkizli Köyü'nde isminin K.K olduğu iddia edilen şahsın Kangal cinsi köpeğine tecavüz ettiği iddia edilmiş ve sosyal medyada görüntüler yayınlanmıştı. Görüntüleri çeken 14 yaşındaki Ertuğrul Karakol, şaka amaçlı çektiğini olayın bu kadar büyüyeceğini tahmin etmediğini söyledi.

Köpeğe Tecavüz Haberi Asılsız Çıktı
Köpeğe Tecavüz Haberi Asılsız Çıktı Meltem Yüksel
Bu içerik 673 kez okundu.

Çorum'un Sungurlu ilçesinde bir internet sitesinin "Köpeğe tecavüz eden şahıs görüntülendi" haberi asılsız çıktı. Fotoğrafları çeken 14 yaşındaki çocuk, görüntülerdeki kişinin köpeğin ayağına dolaşan zinciri kurtardığını ve şaka amaçlı çekip arkadaşlarına gönderdiğini onlarında internet sitesine gönderdiğini söyledi.

Jandarma tarafından gözaltına alınan 80 yaşındaki Kazım Kapkıner verdiği ifadesinde şehir dışına çıkan komşusunun geçici süreliğine bakması için kendisine verdiğini belirterek,” Bahçede dalda bağlı duruyordu. O gün bağırdığını fark ettim ve yanına gittim. 5 metrelik zincir arka ayaklarına sanki bir insan bağlamış gibi dolanmış. Köpeğin arkasından yukarı kaldırdım ve sıyırdım. O ara fotoğrafımı çekmişler, haberim bile olmadı. Sabah çay içiyordum jandarma geldi. Apar topar karakola götürdüler" dedi.

Veteriner Hekim tarafından muayene edilen Kangal cinsi köpeğin herhangi bir yırtık, kanama belirtileri bulunmadığı tespit edildi.

 

 

 

 

 

 

HABERBOX ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Günün Özeti

Çorum Köpek Kangal Tecavüz Jandarma Çocuk
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500