Koray Aydın MHP'den İstifa Etti

Meral Akşener’in kuracağı yeni partiye katılacağı iddia edilen Koray Aydın, merakla beklenen açıklamayı az önce yaptı.

Koray Aydın MHP'den İstifa Etti
Koray Aydın MHP'den İstifa Etti Meltem Yüksel
Bu içerik 655 kez okundu.

MHP’li Koray Aydın bugün gerçekleştirdiği basın toplantısında MHP’den istifa ettiğini ve yeni parti kurma çalışmaları yapan Meral Akşener’in yanına geçtiği açıkladı.

Basın toplantısında bu yolda olmayı varmaktan üstün sayanlardan olduğunu ifade eden Aydın, “Bizler kuracağımız yeni partiyle Türk milletinin önüne yeni ufuklar açmaya, terörün kökünü kazımaya, yoksulluğu yok etmeye ve işsizliğe çare bulmaya geliyoruz. Metal yorgunu olanlar, bilsin ki kurulmuş, çelik bir yay gibi geliyoruz. Rahat olanları, rahatsız etmeye geliyoruz.” dedi.

Bu kararı verirken çok düşündüğünü, hem ailesine hem de dava arkadaşlarına danıştığını söyleyen Koray Aydın, MHP’ye de arınma, temizlenme konusunda başarılar dilediğini, el mi yaman bey mi yaman demeye geldiklerini, kararı Aziz Türk milletine bıraktıklarını, kuracakları yeni parti ile Türkiye’nin önüne yeni ufuklar açmayı hedeflediklerini dile getirdi.

Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucu ilkelerini kurmaya geldiklerini vurgulayan Aydın, vatanın birliğine bütünlüğüne sahip çıkmaya, her türlü adaletsizliğe son vermeye ve pişkin iktidardan sandık önünde hesap sormaya geldiklerinin altını çizdi.

 

 

 

 

HABERBOX ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Ankara Emniyet Müdürü'nden Emeklilik Kararı

Koray Aydın MHP Devlet Bahçeli İstifa Meral Akşener Parti Yeni Parti
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500