Kötü Niyetli Yorumların Önünü Böyle Kestiler

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin başrol çifti Deniz Çakır ve Oktay Kaynarca’nın son Instagram paylaşımlarını yoruma kapatmaları merak uyandırdı.

Kötü Niyetli Yorumların Önünü Böyle Kestiler
Kötü Niyetli Yorumların Önünü Böyle Kestiler Ecem Şenol
Bu içerik 5821 kez okundu.

Ekranların fenomen dizisi Eşkıya’nın Hızır Reis’i Oktay Kaynarca paylaşımlarını artık ‘yoruma kapalı’ olarak yapacağını ifade ettiği bir paylaşımda bulundu.

Yıpratıcı, sinir bozucu ve tahammül edilemeyecek kadar kötü niyetli diyaloglara muhatap olmamak adına bunu yaptığını dile getiren Kaynarca, yüreği güzel olanlara ise yürekten selam ettiğini ifade etti.

Kaynarca’nın oyuncu arkadaşı olan ve bir dönem aşk yaşadıkları iddia edilen Deniz Çakır’ın da son paylaşımını yoruma kapalı olarak yapması dikkat çekerken, Deniz Çakır paylaşımının altına sadece Hakan Günday’ın sözlerini not aldı.

Geçtiğimiz günlerde, Eşkıya’nın Meryem’i Deniz Çakır, Oktay Kaynarca ile olan bir fotoğrafını paylaşmıştı. Fotoğrafa hakaret içeren yorumlar yapan kullanıcıya ise Oktay Kaynarca’dan sert bir yanıt gelmişti.

Bu ifadelere sinirlenen ünlü oyuncu Oktay Kaynarca da adeta yorumun sahibini tehdit edercesine söz konusu ifadelere cevap vermişti. Kaynarca’nın bu yorumlara verdiği tepkinin ardından Eşkıya’nın efsane ikilisinin böyle bir karar aldığı düşünüldü.

 

 

HABERBOX ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Yusuf Karataş Tahliye Edildi

 

 

Oktay Kaynarca Deniz Çakır Eşkıya Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz EDHO Sosyal Medya Paylaşım Instagram Yorum Kötü Niyet Dizi Fenomen
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500