Künye

 

İmtiyaz Sahibi 
 

EFE ENTERPRİSE LTD. ŞTİ.

 

Baş Editör
 

Derya Kaya
(derya@haberbox.com)Editörler

Meltem Yüksel
(meltem@haberbox.com)Grafiker

Efe Vision
 

Sosyal Medya Uzmanı

Cenk Kaya 
(cenk@haberbox.com)


 

Hukuk Danışmanı / jurisconsult

Efe Enterprise Hukuk Danışmanı


Güryel Hukuk Bürosu 

Av. Gülboy Güryel 

26/28 Mustafa Çağatay Caddesi
Girne/KKTCTelefon
Telefon: +90 850 500 50 51


Adres

Efe Enterprise Ltd. Şti.
Bedreddin Demirel Caddesi (TEB Bankası üstü) Kat: 3 Dükkan: 3 Girne/KKTC
 E-Mail

 info@haberbox.com
 

Reklam İçin İletişim E-Postası

 reklam@haberbox.com


YAZILIM ve SİSTEM YÖNETİMİ

Gazi Soft  Bilişim Hizmetleri 

 

 

YAYIN İLKELERİ

Basın Ahlak ilkelerine uymaya söz vermiştir ve bütün hakları saklıdır. Haberbox.com Haber portalımız 5846 sayılı FİKİR ve Sanat Eserleri Yasası’na uygun olarak yayınlanmaktadır. Haber portalımızda yayınlanan haberler ve makaleler, kaynak gösterilmek ve link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir. Sitemiz üzerinde yayınlanan yazılar ve yorumlarda yazarlar sorumludur. Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Haberbox.com, sayfalarda yer alan harici linklerin sorumluluğunu almaz.

Bu sitede yazılan yazı  ve yorumlardan yazarları sorumludur.
 

YASAL BİLDİRİMLER İÇİN

Haberbox.com adlı haber sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı kendinde benimsemiştir. Sitemiz 5651 sayılı yasada tanımlanan ‘içerik sağlayıcı’ olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz ‘uyar ve kaldır’ prensibini benimsemiştir. Her hangi bir haberden dolayı rahatsızlık yaşayan haberin gerçekliğinden şüphe eden ve TELİF konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal hakların çiğnendiğini düşünen hak sahipleri meslek birlikleri,info@haberbox.com mail adresinden veya İLETİŞİM FORMU ile bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan şikayet ve talepleriniz incelenerek, ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden derhal kaldırılacaktır.

 


YAZILARIMIZIN TELİF HAKKI
www.haberbox.com; “İnsan beyninin ürettiği hiçbir şey, aslında bize ait değildir” prensibi ile yayın hayatına devam etmektedir. Haber portalımızda yayınlanan ve telif hakları tamamen bize ait olan tarifler, fotoğraflar, içerik bilgileri, makaleler ve videolar; istenilen her ortamda ‘sorulmadan, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden’ kullanılabilir ve yayınlanabilir. sex shop Bilgi, ancak paylaşıldığında amaca hizmet eder…

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Günün Özeti
Günün Özeti
15 Temmuz Afiş Tartışması
15 Temmuz Afiş Tartışması