''Kurt Kapanı 6'' Bin Polisle Başladı

İstanbul'da bin polisle "Kurt Kapanı-6" operasyonu bugün saat 14.00'da başladı. Operasyonun denetim ve uygulamalarının, saat 16.00'da sona ereceği duyuruldu.

''Kurt Kapanı 6'' Bin Polisle Başladı
''Kurt Kapanı 6'' Bin Polisle Başladı Ecem Şenol
Bu içerik 689 kez okundu.

İstanbul'da hava ve deniz polisinin desteğiyle "Kurt Kapanı-6" operasyonu kapsamında, vapur iskeleleri, umuma açık mekânlar, vatandaşların yoğun olduğu bölgeler ve otoyolların da aralarında bulunduğu çok sayıda noktada uygulama gerçekleştirildiği bilgisi paylaşıldı.

İstanbul Emniyet Müdürlüğünün koordinasyonunda düzenlenen operasyona, emniyete bağlı tüm şubelerden ve Anadolu yakasındaki ilçe emniyet müdürlüklerine bağlı bin polis katılırken,  İstanbul emniyetine bağlı Deniz Şube Müdürlüğüne ait polis botları, Havacılık Şube Müdürlüğüne ait polis helikopteri ve dedektör köpeklerin de yer aldığı öğrenildi. Operasyon kapsamında, Sabiha Gökçen havalimanı, vapur iskeleleri, halkın yoğun bulunduğu tüm ilçelerdeki caddeler ve meydanlar, suç oranının yüksek olduğu belirtilen bölgeler, umuma açık mekânların da aralarında bulunduğu noktalarda denetimler başlatıldı.

Operasyonda, şüpheli görülen şahısların Genel Bilgi Toplama sorgulamasının gerçekleştirildiği, umuma açık mekânlar ve iş yerleri ile araçların da arandığı belirtildi. "Kurt Kapanı-6" operasyonu kapsamında, saat 14.00'da başlayan denetim ve uygulamaların, saat 16.00'da sona ereceği duyuruldu.

 

HABERBOX ÖNERİYOR - MUTLAKA OKUYUNUZ

Bir Şiir Nedeniyle Uydurma Bir Kararla...

İstanbul Polis Bin Polis Kurt Kapanı 6 Deniz Şube 2 Saat Yüksek Güvenlik Önlem Genel Bilgi Toplama Sabiha Gökçen Havaalanı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500