Mehmet Demirkol'dan Aykut Kocaman'a Sert Tepki

Vardar’a sahasında 2-1 kaybederek Avrupa defterini kapatan Fenerbahçe'de Teknik Direktör Aykut Kocaman, çok üzgün olduğunu belirterek, söyleyecek hiçbir şeyi olmadığını ifade ederek soru kabul etmedi.

Mehmet Demirkol'dan Aykut Kocaman'a Sert Tepki
Mehmet Demirkol'dan Aykut Kocaman'a Sert Tepki Ecem Şenol
Bu içerik 951 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!

Vardar karşılaşmasının ardından düzenlenen basın toplantısında konuşan Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman hem şahsı hem de takım adına büyük bir hayal kırıklığı içinde olduğunu ifade ederek, sportif anlamda olduğu bu işi yapanların arzusunun kazanmak üzerine olduğunu belirtti. Turu kaybettiklerini aktaran Kocaman, bundan ciddi bir üzüntü duyduğunu, göreve gelmeden önce vurguladığı en önemli konunun, Fenerbahçe tribünlerinden ayrılan taraftarları, yeniden yanlarına çekmek olduğunu ifade ederek, en büyük üzüntüsünün de bu olduğunu belirtti.

Oyunla ilgili olarak çok fazla söylenecek bir şey olmadığını sözlerine ekleyen Kocaman, maç öncesinde oyuncularına, önceki maçın skoru ve benzerleri bir araya getirildiğinde, hızlı oyunculardan kurulu bir takım karşısında saha yerleşimini bozmamak olduğunu ve attıkları gole kadar doğru şekilde oynadıklarını, saha içinde doğru pozisyonda durduklarını ama golden sonraki, turu geçme arzusunun sahadaki dağılımı artırdığını belirtti.

NTV Spor yorumcusu Mehmet Demirkol, 90+ programında Fenerbahçe-Vardar maçını değerlendirdi. Aykut Kocaman'ın basın toplantısında soru almamasına tepki gösterdi.

Modern zamanlarda böyle bir yenilgi olmadığını belirterek, Aykut Kocaman’ın sonucu kaderle kısmetle açıklayacaksa, hiç açıklamaması gerektiğini belirterek, Fenerbahçe'nin orta sahasının olmadığını, ideal kadrosu olmadığını ve çok ağır skorlarla sezona girdiğini ifade etti. 

 

 

HABERBOX ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Ay Güneş'i Twitter'dan da Engelledi

 

 

Aykut Kocaman Fenerbahçe Var Maç Skor Açıklama Mehmet Demirkol Teknik Direktör Eleştiri Futbol Yenilgi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500