Mehmet Ekici İmzayı Attı

Fenerbahçe'nin yeni transferi Mehmet Ekici, Sarı lacivertli ekiple 3 yıllık sözleşme imzaladı. Ekici’nin Sarı lacivertli ekipte 11 numaralı formayı giyeceği öğrenildi.

Mehmet Ekici İmzayı Attı
Mehmet Ekici İmzayı Attı Ecem Şenol
Bu içerik 738 kez okundu.

Mehmet Ekici yaptığı açıklamada, hakkında çok şeyin yazılıp çizildiğinin ve bunların ancak yarısının doğru olduğunu ifade ettikten sonra,  futbol dışındaki bu konulara çok takılmak istemediğini belirtti.

Ekici, Fenerbahçe'ye gelmek için 6 ay beklemesiyle ilgili olarak, kariyerinde hiçbir şeyi çöpe atmadığını ve sakatlık olabileceğini ve çalıştığını aktardıktan sonra, kendisinin en büyük avantajım bu olduğunu ve Fenerbahçe’nin değerini gördüğünü bu yüzden buraya transfer olduğunu aktardı.

Fenerbahçe taraftarları ve ailesine çok teşekkür eden Mehmet Ekici birçok kişinin kendisine destek olduklarını ve sahip çıktıklarını belirttikten sonra iyi performans göstererek bunların karşılığını vermek istediğini ifade etti.

Mehmet Ekici'nin transfer sürecini anlatan Aziz Yıldırım, Ocak ayında Mehmet Ekici'yi transfer etmek için Trabzonspor ile görüştüklerini ancak anlaşamadıklarını belirtti. O dönemde de Ekici ile görüştüklerini ve anlaştıklarını belirten Yıldırım, Ekici’nin de kendilerine Fenerbahçe'de oynamak istediğini ilettiğini ancak o gün şartlara göre gelemediğini ifade etti. 

 

HABERBOX ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Adalet Yürüyüşü'nde 12. Gün

Mehmet Ekici Fenerbahçe Anlaşma Transfer İmza Aziz Yıldırım Açıklama Konuşma Takım Trabzonspor Görüşme Süreç
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500