Melih Gökçek Cübbeli'nin Bedduası İle Gitti

Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevinden Cumartesi günü istifa edeceğini açıklayan Melih Gökçek hakkında "Bir beddua etmiştim, hatırladınız mı?" ifadelerini kullandı.

Melih Gökçek Cübbeli'nin Bedduası İle Gitti
Melih Gökçek Cübbeli'nin Bedduası İle Gitti Meltem Yüksel
Bu içerik 1312 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!

Kamuoyunda 'Cübbeli Ahmet Hoca' olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevinden istifa eden Melih Gökçek hakkında "Bir beddua etmiştim, hatırladınız mı?" dedi.

Cübbeli, Gökçek'in sahibi olduğu Beyaz TV'ye Mehmet Okuyan'ın çıkarıldığını, bu yüzden Gökçek'e 'beddua ettiğini' hatırlattı ve "Mevla belanı verir" ifadesini kullandı. Ünlü'nün dinleyicilerine 19 Ekim'de yaptığı konuşmanın ilgili kısmı şöyle: "Ramazanda Melih Gökçek'e bir duam var, hatırladınız mı? Milletin itikadını bozan, Mehmet Okuyan gibi adamların imkanlarını iptal eyle dedim. O zaman tuttu zaten o. Şimdi görüyor musun bu fakirin dualarını? Duası da var bu işin, bedduası da var bu işin. Bana ne kadar eziyet edenler oldu. Ama sen bu milletin dinine zarar verirsen, eline imkan geçirmişin, o televizyondan beslenerek imkanlar sağladın, sonra geldin millete ne dinletiyorsun? Meryem validemize iftira eden bir adamı konuşturuyorsun. Mevla belanı verir” ifadelerini kullanmıştı.

 

 

 

 

HABERBOX ÖNERİYOR*-MUTLAKA OKUYUNUZ

Gökçekçiler O Kupürü Paylaşıyor

Cübbeli Ahmet Hoca Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek Ahmet Mahmut Ünlü Beyaz TV Mehmet Okuyan İstifa
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500