Meryem Geldi, 'Eşkıya' Dirildi

'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz' dizisinin oyuncu kadrosuna dahil olarak reytingleri yükselten Meryem Uzerli, Gazeteci Yüksel Aytuğ tarafından övgülere boğuldu.

Meryem Geldi, 'Eşkıya' Dirildi
Meryem Geldi, 'Eşkıya' Dirildi Nilay Işık
Bu içerik 20215 kez okundu.

Ekranların reyting rekorları kıran dizisi 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'a 'Suzi' karakteri ile dahil olarak büyük yankı uyandıran Meryem Uzerli, Gazeteci Yüksel Aytuğ tarafından övgülere boğuldu.

Gazetede yazdığı köşesinde Uzerli'ye yer veren Aytuğ, 'Gecenin Kraliçesi' isimli dizisinin final yapmasında etkili olduğu öne sürülen Uzerli ile ilgili övgü dolu bir yazı kaleme aldı.

Güzel oyuncunun acayip bir oyunculuk cazibesinin bulunduğunu ve her sahneyi ışığıyla aydınlatabileceğini belirten ünlü gazeteci, kadrosuna Uzerli'yi dahil eden 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz' dizisinin aydınlığa kavuştuğunu söyledi.

'Muhteşem Yüzyıl' dizisinde hayat verdiği sultan karakterinden ve 'Gecenin Kraliçesi'nde oynadığı çıtkırıldım şehir kadınından sıyrılarak 'aksiyon dolu bir ajan'ı canlandıran Uzerli'nin 'Suzi karakterine değinen Aytuğ, şarjör değiştirirken tetik parmağını nereye koyacağını ve susturucu takarken silahı nasıl tutacağını bilen güzel oyuncuyu övgülere boğdu.

Uzerli'nin dersine iyi çalıştığını ve 'Tomb Raider'ı yalayıp yutmuşçasına iyi oynadığını ifade eden ünlü gazeteci, zaten başarılı bulduğu 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz' dizisinin güzel oyuncu ile daha da renklendiğini açıkladı.

 

HABERBOX ÖNERİYOR- MUTLAKA OKUYUNUZ

Çöken Bir Devletle...

 

eşkıya hızır çakırbeyli eşkıya dünyaya hükümdar olmaz eşkıya dünyaya hükümdar olmaz yeni bölüm eşkıya dünyaya hükümdar olmaz fragman eşkıya dünyaya hükümdar olmaz suzi suzi meryem uzerli
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500