Messi Ayrılıyor Mu?

İspanya'da Real Madrid'e yakın olmasıyla bilinen ünlü bir spor gazetesi, Barcelonalı süperstar Messi hakkında çok önemli bir iddiada bulundu.

Messi Ayrılıyor Mu?
Messi Ayrılıyor Mu? Tuğba Önkibar
Bu içerik 1619 kez okundu.

İspanya'da Real Madrid'e yakın olmasıyla bilinen ünlü bir spor gazetesi,  Barcelonalı süperstar Messi hakkında çok önemli bir iddiada bulundu. Gazete, Arjantinli  yıldız oyuncu Lionel Messi'nin Barcelona'yla sözleşme yenileme görüşmelerine girmeyi reddettiğini ileri sürdü.

Gazete Lionel Messi'nin kararının İspanya'nın sporculara yönelik ağır vergi politikası ile ilgili yaşadığı sorunlar ve devam eden davasıyla alakalı olduğunu öne sürdü.

Gazetede yer alan habere göre geçtiğimiz Temmuz ayının ortasında Messi babasıyla yapmış olduğu  görüşmeden sonra Barcelona Başkanı Bartomeu'ya son kararını bildirdi.

Bu haber Barcelona yönetiminde şok etkisi yaparken yıldız oyuncu Messi'nin kararını değiştirip değiştirmeyeceği henüz bilinmiyor.

Gazete ayrıca Lionel Messi'nin eski hocası Pep Guardiola'nın menajerliğini yaptığı Manchester City takımıyla görüştüğüne ilişkin iddialar olduğunu fakat ellerinde kesin bir kanıt bulunmadığını da yazdı.

lionel messi barcelona ispanya manchester city spor futbol
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500