istanbul escort

MHP’nin Af Teklifi Emrah’a Yarayacak

MHP'nin Meclis'e gönderdiği af teklifi kabul edilirse yazar Emrah Serbes 1 yıl sonra tahliye olabilecek.

MHP’nin Af Teklifi Emrah’a Yarayacak
MHP’nin Af Teklifi Emrah’a Yarayacak Meltem Yüksel
Bu içerik 462 kez okundu.

MHP'nin Meclis'e sunduğu af teklifinin kabul edilmesi tutuklu olan yazar Emrah Serbes'in de tahliye olmasını sağlayacak.

22 Eylül 2017'de İzmir-Aydın yolundaki kazada 3 kişinin ölümüne neden olan Serbes, 'bilinçli taksirle birden fazla kişinin ölümüne sebep olmak' suçundan yargılandığı davada 13 yıl 4 ay hapis cezasına mahkum edilmişti. Bu durumda ünlü senarist, 5 yıllık indirimi kapsayan af teklifinin kabil edilmesi halinde 1 yıl sonra denetimli serbestlikle tahliye olacak.

Aldığı cezanın üçte ikisini çekecek olan Serbes’in cezası afla birlikte 2 yıla düşecek. Kazadan sonra teslim olan ve 1 yıldır da cezaevinde olduğu için, 1 yıl sonra denetimli serbestlik hakkından yararlanarak tahliye olacak.

Serbes, İzmir-Aydın yolunda, otomobillerine arkadan çarptığı Ayhan Özçelik (59), eşi Nilgün (51) ile kızı Zeynep Özçelik'in (16) ölümüne neden olmuştu. Emrah Serbes, kazadan 6 gün sonra sosyal medya üzerinden itiraf mektubunu paylaşarak, sürücünün kendisi olduğunu açıklamıştı. İzmir'de Torbalı Adliyesi'ne gelen yazar, suçunu itiraf ederek, teslim olmuştu.

 

 

 

 

HABERBOX ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Günün Özeti

Emrah Serbes MHP Af TBMM Meclis
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Koç Holding'den Süleyman Soylu'ya ‘Özel Jet’ Yanıtı
Koç Holding'den Süleyman Soylu'ya ‘Özel Jet’ Yanıtı
Didem Yılmaz’dan Uğur Dündar Yorumu
Didem Yılmaz’dan Uğur Dündar Yorumu