Michael Rubin Yine Erdoğan’ı Hedef Aldı

Twitter hesabı üzerinden Cumhurbaşkanı Erdoğan hakkında attığı tweetlerle gündeme gelen Eski Pentagon yetkilisi ve American Enterprise Instute (AEI) yazarı Neo-Con yazar Michael Rubin’in hedefinde yine Erdoğan vardı.

Michael Rubin Yine Erdoğan’ı Hedef Aldı
Michael Rubin Yine Erdoğan’ı Hedef Aldı Meltem Yüksel
Bu içerik 727 kez okundu.

Eski Pentagon yetkilisi, American Enterprise Instute (AEI) yazarı Neo-Con yazar Michael Rubin’in hedefinde yine Cumhurbaşkanı Erdoğan vardı.

Twitter hesabından, ABD’de kara para aklama ve ABD’nin İran’a yönelik yaptırımlarını delme suçlamasıyla tutuklu yargılanan hayırsever iş adamı lakaplı Zarrab davası hakkında tweet atan Rubin “Yeni Zarrab iddianamesinde Erdoğan’ın ismi defalarca geçiyor” dedi.

Rubin bu ifadelerine ek olarak ise ilginç bir ismi dile getirdi. Rubin Tweetinin devamında, “Yeni Zarrab iddianamesinde Erdoğan’ın ismi defalarca geçiyor. Böyle bir durum son olarak Manuel Noriega'nin başına gelmişti” dedi.

Peki, Rubin’in bahsettiği Manuel Noriega kim?

Noriega,1992 Nisan ayı içinde Amerika tarafından uyuşturucu kaçakçılığı, haraç toplamak ve kara para aklamakla suçlandı. ABD’de yargılanıp 30 yıl hapis cezasına çarptırıldı. Fransa'ya gönderilen Noriega geçtiğimiz Mayıs ayında hayatını kaybetti.

 

 

 

 

HABERBOX ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Üç Büyük İsim Monaco Maçında Yok

ABD Michael Rubin Pentagon Manuel Noriega Manuel Noriega Kimdir Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Reza Zarrab Twitter
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500