Milyonluk Vurgunda Flaş Gelişme

Kadıköy'de piyasayı milyonlarca liralık vurgun yaptığı öne sürülen lüks araç satışıyla bilinen galeri sahibi M.G. polis tarafından yakalanmıştı. Şikayetlerin artması üzerine şüpheli gözaltında kaldı.

Milyonluk Vurgunda Flaş Gelişme
Milyonluk Vurgunda Flaş Gelişme Tuğba Önkibar
Bu içerik 1374 kez okundu.

Kadıköy'de piyasaya milyonlarca liralık vurgun yaptığı iddia edilen lüks araç satışıyla bilinen galeri sahibi M.G. polis tarafından yakalandı. Asayiş Şube Müdürlüğü'nün ifadesini aldığı zanlı için savcılık önce hakkında bir şikayet dosyası olduğu için serbest bırakmaya karar verdi. Fakat zanlı, emniyette işlemleri devam ederken 23 kişinin daha şikayetçi olmasının ardından geceyi Asayiş Şube Müdürlüğü'nde geçirdi. 23 şikayetçinin zanlıyı toplam 50 milyon liralık vurgunla suçladığı belirtildi. Zanlı, adliyeye sevk edildi.


Yankesicilik ve Dolandırıcılık Büro Amirliği tarafından sorgulanan şüpheli hakkında da bir şikayet dilekçesi olduğu öğrenildi. Bunun üzerine savcılık zanlının ifadesinin alınıp serbest bırakılması kararını verdi. İfade işlemlerinin tamamlanması esnasında şüphelinin yakalandığını öğrenen şikayetçiler Asayiş Şube Müdürlüğüne adeta akın etti. Milyonlarca lira dolandırıldığını öne süren şikayetçilerin sayısı bir anda 23'ü buldu. Bunun üzerine savcılık verdiği ilk talimatı değiştirerek zanlının gözaltında kalmasına karar verdi.

kadıköy otomotiv galeri milyon vurgun dolandırıcılık gündem
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500