Miss Turkey Güzelinin Paylaşımı Birincilik Tacından Etti

21 Eylül'de gerçekleşen Miss Turkey 2017 yarışmasının birincisi, güzelliğiyle isminden söz ettiren Itır Esen olmuştu.

Miss Turkey Güzelinin Paylaşımı Birincilik Tacından Etti
Miss Turkey Güzelinin Paylaşımı Birincilik Tacından Etti Ecem Şenol
Bu içerik 1094 kez okundu.

Ancak Esen'in daha önce attığı bir tweet gerekçe gösterilerek, Miss Turkey tacı kendisinden alındı. Yarışmacıların içinde hiç şüphesiz hem ismiyle hem de güzelliğiyle en çok dikkat çeken isim olan Itır Esen’in Yeşilçam’ın güzel oyuncusu Itır Esen’in de yeğeni olduğu öğrenilmişti.

Bu yıl İstanbul Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği bölümüne başlayan ve son üç yıldır modellik yapan Itır Esen, 1.80 boyu ve düzgün fiziğiyle en ünlü yerli tasarımcıların defilelerinde bir süredir boy gösteriyordu. Dünyanın önde gelen moda dergilerinin çekimlerinde de yer alan model, moda camiasında tanınan bir isimken, Miss Turkey birinciliğiyle tanınırlığını arttırdı.

Ancak, bugün ortaya çıkan bir tweeti, Itır Esen’i birincilik tacından etti. İkincilik tacını Aslı Sümen ve üçüncülük de Pınar Tartan'ın da sıraları kaydı.

18 Kasım'da Çin'de gerçekleşecek Miss World 2017'de ülkemizi temsil edecek olan Itır Esen’in yerine önce ikinci olan ve Itır Esen tacından olunca, birinci olan Aslı Sümen’in Çin’de ülkemizi temsil edeceği öğrenildi.

 

HABERBOX ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Günün Özeti

 

 

Itır Esen Sosyal Medya Payalaşım Model Güzellik Yarışması Derece Birinlik Taç Ödül Twitter Açıklama Miss Turkey
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500