Cezası Belli Oldu

Şarkılarında uyuşturucuya özendirdiği iddiasıyla tutuklanan ve ‘Ezhel’ ismiyle tanınan ünlü rapçi Sercan İpekçioğlu hakkında istenen ceza belli oldu.

Magazin - 2018-06-05 12:29:11

Cezası Belli Oldu
Bu haber 980 kez okundu.

Son dönemde şarkıları internette milyonlarca kişi tarafından dinlenen ve ‘Ezhel' ismiyle tanınan Sercan İpekçioğlu 23 Mayıs'ta uyuşturucu veya uyarıcı madde kullanımını özendirme suçundan tutuklanmıştı. Savcılık soruşturmayı tamamladı ve şarkıcı hakkında istenen ceza belli oldu.

İddianamede rapçinin uyuşturucu veya uyarıcı madde kullanımını özendirme suçundan 5 yıldan 10 yıla kadar hapis ile cezalandırılması ve bin günden on bin güne kadar adli para cezası ile cezalandırılması istendi. İddianame gönderildiği Anadolu Asliye Ceza Mahkemesi tarafından kabul edildi. İpekçioğlu'nun yargılanmasına önümüzdeki günlerde başlanacak.

İpekçioğlu'nun hint keneviri bitkisi ile çekinmiş fotoğrafının bulunduğu ve fotoğrafın yaklaşık 5 bin kişi tarafından beğenildiği tespit edildi. Ayrıca rapçi tarafından “Esrarın da etkisiyle ışık daha parlak çekilir nefesler” şeklinde paylaşım yapıldığı belirlendi.

 

 

 

 

HABERBOX ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Günün Özeti

Haber: Meltem Yüksel
Sende Yorumla...
Kurban Hissesine Kur Zammı

Kurban Hissesine Kur Zammı

12:39 - Gündem

Merkez Bankası'ndan Dolar Hamlesi

Merkez Bankası'ndan Dolar Hamlesi

12:00 - Ekonomi

SPK’dan Yasal İşlem Uyarısı

SPK’dan Yasal İşlem Uyarısı

11:03 - Ekonomi

Türkiye Gündemi

Türkiye Gündemi

10:17 - Gündem

Günün Özeti

Günün Özeti

17:53 - Gündem