Mehmet Şanlı’dan İyi Haber Geldi

Yaşadığı psikolojik rahatsızlık nedeniyle bir süre önce Atatürk Havalimanı’nda yaşayan milli basketbolcu Mehmet Şanlı, Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’nde tedavi altına alınmıştı. Eski basketbolcudan sevindirici bir haber geldi.

Gündem - 2018-06-14 11:41:01

Mehmet Şanlı’dan İyi Haber Geldi
Bu haber 353 kez okundu.

Geçtiğimiz aylarda psikolojik sorunları nedeniyle, Amerika’ya gidebilmek için Atatürk Havalimanı’nda yaşayan ve tedaviyi reddeden Mehmet Şanlı’dan iyi haber geldi. Mehmet’in Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’ndeki tedavisi tamamlandı.

Basketbol spikeri İsmail Şenol, Twitter hesabından bir dönem Fenerbahçe ve Beşiktaş gibi takımlarda forma giyen Mehmet Şanlı'nın son durumu hakkında bilgi verip, Nisan ayında hastaneye yatırılan basketbolcunun tedavisi başarıyla tamamlandığını belirtti.

Şenol, tedavi boyunca Türkiye Basketbol Federasyonu yetkilileri Şanlı'yla yakından ilgilendiği ve iyi koşullarda bakım görmeye devam edilmesi ve rehabilitasyonu için, İzmir Seferihisar'daki Kumrular Konakları Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi'ne yerleştirildiğini söyledi.

TBF’nin Mehmet Şanlı’ya maaş bağlayıp özel sağlık sigortası da yaptırdığını da söyleyen spiker, tedavi sürecinde basketbol antrenörü olarak kendini geliştirmesi için de ayrı bir planlaması olduğunu vurguladı.

İşte İsmail Şenol’un verdiği bilgiler;

 

 

 

HABERBOX ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

TRT’de Ömer Üründül Şoku

Haber: Meltem Yüksel
Sende Yorumla...
Kurban Hissesine Kur Zammı

Kurban Hissesine Kur Zammı

12:39 - Gündem

Merkez Bankası'ndan Dolar Hamlesi

Merkez Bankası'ndan Dolar Hamlesi

12:00 - Ekonomi

SPK’dan Yasal İşlem Uyarısı

SPK’dan Yasal İşlem Uyarısı

11:03 - Ekonomi

Türkiye Gündemi

Türkiye Gündemi

10:17 - Gündem

Günün Özeti

Günün Özeti

17:53 - Gündem