Mustafa Denizli'den Önemli Açıklamalar

Teknik direktör Mustafa Denizli, geçtiğimiz günlerde Milli Takım’dan istifa eden Fatih Terim ve kaptanlığı bırakan Arda Turan hakkında konuştu.

Mustafa Denizli'den Önemli Açıklamalar
Mustafa Denizli'den Önemli Açıklamalar Başak Tatar
Bu içerik 1057 kez okundu.

Teknik direktör Mustafa Denizli, önemli açıklamalarda bulunup gündeme oturan birkaç konu hakkında konuştu.

 "Milli Takım'dan teklif alsanız cevabınız ne olur?" sorusuna "Milli Takım reddedilemeyecek bir görevdir. Teklif gelirse bunu konuşuruz" diye cevap veren Denizli, şimdiye kadar herhangi bir teklif gelmediğini ama fikir düzeyinde gündeme geldiğini belirtti. Fatih Terim’in, kendisinin çok eski ve yakın arkadaşı olduğuna değinen teknik direktör, Terim'in zaman zaman patlamaları olduğunu ve bunun herkeste yaşandığını ifade etti. Denizli, Terim’in saha dışında yaşananlardan dolayı Milli Takım'ı bıraktığını ancak şu anda çok üzerine gidildiği söyledi.

Milli Takım kaptanlığını bırakan Arda Turan hakkında da konuşan Denizli, “Bir abisiyle o tarz bir olay yaşamamalıydı. Hata tabii ki... Ancak anlık sinirlenmeler yaşanıyor” dedi. Turan’ın, Çin'den teklif aldığını açıklayan Mustafa Denizli, çok ciddi bir rakam olduğunu ve o paranın her şeyi değiştirebileceğini dile getirdi. “Barcelona'dan aldığı paranın 2 katından fazla. Gitme dedim. Burak'ın da gitmesini istemedim. Çin futbol ülkesi değil” değerlendirmesinde bulundu.

HABERBOX ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

İznik Gölü'nde Facia

 

mustafa denizli arda turan fatih terim milli takım teknik direktör futbolcu açıklama
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500