Mustafa Sarıgül Adaylığını Açıkladı

İstanbul Şişli Belediyesi eski Başkanı Mustafa Sarıgül, 2019 yerel seçimlerinde yeniden aday olacağını açıkladı.

Mustafa Sarıgül Adaylığını Açıkladı
Mustafa Sarıgül Adaylığını Açıkladı Meltem Yüksel
Bu içerik 515 kez okundu.

Eski Şişli Belediyesi Başkanı Mustafa Sarıgül, 2019 yerel seçimleri için yeniden aday olacağını söyledi.

Van depremi ardından Şişli Belediye Başkanı olarak kente Şişli Öğretmenevini yaptıran Mustafa Sarıgül, '24 Kasım Öğretmenler Günü' vesilesiyle kente gitti. Burada öğretmenlerle bir süre sohbet eden Sarıgül, 2011 depreminde hayatını kaybeden öğretmenler anısına Van'da olduğunu belirtip konuşma yaptı.

Van depremi olur olmaz şehre geldiğini söyleyen Sarıgül, göçük altında kalan binlerce yurttaş olduğunu o günlerin sıkıntısını arkadaşıyla birlikte gidermeye, TIR'larla köylere ulaşıp, binlerce vatandaş için gibi ellerinden geleni yapmaya çalıştıklarını söyledi.

2019 yerel seçimlerinde tekrar aday olacağını açıklayan Sarıgül, “Seçimlerde yurttaşlarımızın takdiri ne olur, beni nerede görmek isterlerse orada olurum. Yıllardan beri siyasi çalışmaların içerisindeyim. Hiçbir siyasi parti farkı gözetmeden bütün çalışmalarıma özen gösterdim. Bugünden sonra da nereye gideceğimizin kararını bizim yaptığımız çalışmalar ve yurttaşlarımızın takdir duygusu gösterir. Yurttaşlarımız bizi nerede görmek isterse o noktada onlara hizmet etmek istiyorum” dedi.

 

 

 

 

 

HABERBOX ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Diyanet'e Kadın Başkan Yardımcısı

Mustafa Sargül Seçim 2019 Yerel Seçimler Van Van Depremi Öğretmen
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500