Nabil Dirar Türk Futbolundaki Favorisini Açıkladı

Monaco'dan transfer edilen Faslı oyuncu Nabil Dirar'ın basın toplantısındaki Türkiye'yi takip ettiğim dönemlerde Hasan Şaş’ın, en beğendiğim oyunculardan birisi olduğu sözleri ise imza törenine damga vurdu.

Nabil Dirar Türk Futbolundaki Favorisini Açıkladı
Nabil Dirar Türk Futbolundaki Favorisini Açıkladı Ecem Şenol
Bu içerik 1577 kez okundu.

Fenerbahçe'de Volkan Demirel, Hasan Ali Kaldırım ile yeni transferler Nabil Dirar ve Kamerunlu Carlos Kameni sözleşme imzaladılar. 

Yeni sezon hazırlıklarını Düzce'deki Topuk Yaylası Tesisleri'nde sürdüren Fenerbahçe'de transferler gelmeye ve imzalar atılmaya devam ederken, Sarı Lacivertliler'de düzenlenen imza töreniyle Volkan Demirel ve Hasan Ali Kaldırım sözleşme uzatırken, yeni transferler Carlos Kameni ve Faslı Nabil Dirar da kendilerini Fenerbahçeli yapan kontratı imzaladılar.

Volkan Demirel, Müjdat Yetkiner'in rekorunu kırmak istediğini, Muslera ile 1-2 kez yemek ortamları olduğunu ve Galatasaray camiasında saygı duyduğum ender isimlerden birisinin Muslera olduğunu ifade etti.

Hasan Ali Kaldırım, Aykut hocanın felsefesini sahaya yansıtırlarsa onları güzel günler beklediğini, Aykut Hoca ile daha önce de çalıştıklarını, kendisinin ümitli ve heyecanlı olduğunu ifade etti. Kaldırım, bu sene güçlü Fenerbahçe olacağının altını çizdi.

Yeni transfer Nabil Dirar ise, kimseyi hayal kırıklığına uğratmayacağını, kariyerinin son dönemlerine yaklaştığını ve iyi işler yapıp burada iyi izler bırakmak istediğini belirtti. Kariyerini burada bitirme amacında olduğunu aktaran Faslı oyuncu, burada olduğu için çok mutlu olduğunu ve sezon başı Monaco-Fenerbahçe maçında skoru almak niyetinde olduklarını belirtti. Nabil Dirar’ınTürkiye'yi takip ettiği dönemlerde Hasan Şaş’ın, en beğendiği oyunculardan birisi olduğunu söylemesi ise oldukça dikkat çekti.

Carlos Kameni ise, Fenerbahçe gibi büyük bir kulübün parçası olmanın kendisi için büyük mutluluk olduğunu ve Fenerbahçe'nin dünya futbolunda nasıl bir yer tuttuğunu önceden de bildiğini belirtti. Bu kulübü daha ileri götürmek için her şeyi yapacağını ve teknik ekibin emrinde olduğunu belirten Kameni, burada çok güzel anlar yaşamayı umduğunu belirtti. Bu kulübe uzun yıllar hizmet etmiş Volkan ve Mehmet Topal'a da teşekkür eden ve kollarını sonuna kadar açarak kendisini karşıladıklarını aktaran Kameni burada küçük bir Fransızca grubu da oluşturmuş olduklarını belirtti.

 

HABERBOX ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Çağlayan Adliyesi’nde Akıl Almaz Dolandırıcılık

Fenerbahçe Volkan Demirel Transfer Açıklama Hasan Şaş Türkiye Futbol Nabil Dirar Faslı Oyuncu Aykut Kocaman
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500