Nagehan Alçı'dan Nazlı Ilıcak Çağrısı

Nazlı Ilıcak ile birlikte uzun süre televizyon programı yapan Nagehan Alçı, Ilıcak'ın 15 Temmuz sonrası çok pişman olduğunu söyledi.

Nagehan Alçı'dan Nazlı Ilıcak Çağrısı
Nagehan Alçı'dan Nazlı Ilıcak Çağrısı Ecem Şenol
Bu içerik 622 kez okundu.

FETÖ'nün medya yapılanması davası kapsamında tutuklu bulunan gazeteci Nazlı Ilıcak salı günü yeniden hâkim karşısına çıkıyor. Nazlı Ilıcak'ın durumunu bugünkü köşesine taşıyan Habertürk gazetesi yazarı Nagehan Alçı bir çağrıda bulundu.

Habertürk'ün AKP'li yazarı Nagehan Alçı, Nazlı Ilıcak'ın tahliye edilmesini istediği köşe yazısında, Ilıcak’ın çok pişman olduğunu söyledi.

Nazlı Ilıcak’la 2013-2014 döneminde çok program yaptıklarını, Gülenistlerin darbeci bir çete olup olmadığına dair çok kavga ettiklerini ve onun hep sonuna kadar bu örgütü savunduğunu ifade eden Alçı, Fethullah Gülen’in karanlık yüzünü göremediğini belirtti.

Fakat şimdi çok pişman olduğunu ve Gülen’den nefret ettiğini kaydeden Alçı, 1 yılı aşkın süredir cezaevinde ve 73 yaşında olan Ilıcak’ın yaşında birçok sanığın yaş haddinden tahliye edilip tutuksuz yargılandığını aktardı. Alçı, konu Nazlı Ilıcak olduğu zaman istisna yapılmayacağını, salı günkü duruşmada yaşı dikkate alınarak onun da tahliye edileceğini umduğunu da belirtti. 

 

HABERBOX ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Günün Özeti

 

 

Nagehan Alçı Nazlı Ilıcak FETÖ Medya Yapılanması Gazeteci Tahliye Çağrı Fetullah Gülen Nefret AKP Köşe Yazısı Pişmanlık
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500