Nihat Doğan Ömür Varol'a Jopla Saldırdı

Melih Gökçek'in kanalı Beyaz TV'de program yapan AKP'li şarkıcı Nihat Doğan’ın aynı sunucu Ömür Varol'a jopla saldırdığı öğrenildi. İkili Nisan ayında da kanalda yumruk yumruğa kavga etmişti.

Nihat Doğan Ömür Varol'a Jopla Saldırdı
Nihat Doğan Ömür Varol'a Jopla Saldırdı Ecem Şenol
Bu içerik 2847 kez okundu.

Beyaz TV’de program yapan Nihat Doğan ve Ömür Varol, Nisan ayında yumruk yumruğa kavga etmişti. Bu kavganın ardından programı Ömür Varol, ekip ile yollarını ayırmış, Varol yeni bir programa başlamıştı.

Uzun bir aradan sonra kanalın otoparkında karşılaşan ikili tekrar kavga etti. Ömür Varol'un kanal otoparkında kendisine bakmasına sinirlenen Nihat Doğan’ın, Varol'a önce “Ne bakıyorsun lan” şeklinde çıkıştığı ardından ise arabadaki jopunu çekip, ünlü programcıya saldırdığı aktarıldı.

Birbirine giren ikiliyi kanalın çalışanları ayırırken, Doğan'ı binanın farklı bir alanına götüren çalışanlar uzun bir süre de ünlü türkücüyü sakinleştirmeye çalıştı. Doğan'ın bu anlarda da Varol'a ağır sözler söylediği ve tehditler savurduğu iddia edildi.

Ömür Varol'un otoparktan ayrılmasından sonra ise Nihat Doğan'ın Beyaz TV binasından kendi aracıyla çıkış yaptığı öğrenildi.

 

HABERBOX ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Sınır Hattında 3 İranlı Gözaltına Alındı

 

 

Beyaz Tv Ömür Varol Nihat Doğan Sunucu Otopark Kanal Kavga Jop Saldırı Şarkıcı Nisan Ayı Program
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500