istanbul escort

O Cezaların Geri Ödemesi Başladı

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Twitter hesabında köprü geçiş ihlalleri nedeniyle kesilen idari cezalarda iade sürecini başlattıklarını duyurdu.

O Cezaların Geri Ödemesi Başladı
O Cezaların Geri Ödemesi Başladı Meltem Yüksel
Bu içerik 691 kez okundu.

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Twitter üzerinden yaptığı açıklamada "Köprü geçiş ihlalleri nedeniyle kesilen idari cezalarda iade sürecini başlattık. Vatandaşlarımızın iade için 28 Şubat 2019 tarihine kadar, kendilerine en yakın vergi dairesine başvurmaları yeterli olacaktır." dedi.

Albayrak'ın paylaştığı bilgi notuna göre başvurular en yakın vergi dairesinden temin edilecek başvuru dilekçesi ile 28.02.2019 tarihine kadar yapılabilecek. 29.03.2018 tarihine kadar tamamlanacak.

Başvuru yapacakların "Vergi dairesine, bankalara veya PTT'ye yapılmış ödemeler için, motorlu taşıtlar vergisi yönünden bağlı bulunulan vergi dairesine hitaben, Karayolları Genel Müdürlüğü sanal POS'u üzerinden veya KGM posta eki hesabına yapılmış ödemeler için ise Ankara Vergi Dairesi Başkanlığı Verast ve Harçlar Vergi Dairesine hitaben" dilekçe hazırlaması gerekiyor.

 

 

 

HABERBOX ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Küçük Mertcan Hayatını Kaybetti

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak Twitter Köprü Ceza
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Koç Holding'den Süleyman Soylu'ya ‘Özel Jet’ Yanıtı
Koç Holding'den Süleyman Soylu'ya ‘Özel Jet’ Yanıtı
Didem Yılmaz’dan Uğur Dündar Yorumu
Didem Yılmaz’dan Uğur Dündar Yorumu