Öner Erkan Ekrana Çukur'la Dönüyor

Pazartesi akşamları ekran başındakileri merak uyandırıcı ve heyecan dolu dünyasına sürükleyecek Çukur’un ilk fragmanı yayınlandı.

Öner Erkan Ekrana Çukur'la Dönüyor
Öner Erkan Ekrana Çukur'la Dönüyor Ecem Şenol
Bu içerik 2081 kez okundu.

Dizinin Selim Koçovalı’sı Öner Erkan’ın, izleyicileri ters köşeye yatıracak bir karakterle ekrana dönmesi ise televizyon seyircisinde heyecan uyandırdı.

Ercan Kesal’ın hayat verdiği İdris Koçovalı’nın oğullarından “Selim Koçovalı”yı canlandıran ünlü oyuncu Öner Erkan, Çukur’un baba-oğul hikâyesinin en ilgi çekici halkalarından biri olacakken, ailenin lükse düşkün tek kişisi olan Selim, babası İdris’in temsil ettiği değerleri benimseyemediği için babasının gözünde hep bir hayal kırıklığını canlandırıyor.

Selim karakterinin bağlama çalıp türkü söylediği anlar, izleyicilerin kalbini çalarken; Öner Erkan’ın performansıyla ekran başındakilerin büyük beğenisini kazanacağı düşünülmeye başlandı.

Etkileyici hikâyesi ve kıvrak kurgusu ile yılın en çok konuşulan yapımlarından olacak olan, Ay Yapım imzalı ‘Çukur’un, ilk bölümüyle Pazartesi akşamı saat 20.00’de ekrana geleceği de duyuruldu.

 

HABERBOX ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Müsteşar Kenan İpek Görevden Alındı

 

 

 

Çukur Dizi Fragman Çukur Öner Erkan Ekran Televiyon Dizi Ercan Kesal Selim Koçovalı Performans Takdir
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ünlü Youtuber'lar Gözaltında
Ünlü Youtuber'lar Gözaltında
“Yabancıya Kısıtlama Getirmeliyiz”
“Yabancıya Kısıtlama Getirmeliyiz”