Otobüs Saldırganından Kadınlara Açık Tehdit

İstanbul Maslak'ta halk otobüsünde Ayşegül Terzi'ye şort giydiği gerekçesiyle tekme atan Abdullah Çakıroğlu ifadesi alındıktan sonra serbest bırakıldı

Otobüs Saldırganından Kadınlara Açık Tehdit
Otobüs Saldırganından Kadınlara Açık Tehdit Tuğba Önkibar
Bu içerik 996 kez okundu.

Sağlık görevlisi Ayşegül Terzi'nin şikâyetinden sonra İstanbul Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ekipleri tarafından gözaltına alınan Abdullah Çakıroğlu emniyette ifade verdi.

Çakıroğlu, "Psikolojik tedavi görüyorum. Aniden istem dışı tekme attım" ifadesi verdi. Asayiş Şube Müdürlüğü'nden çıkarıldığı esnada muhabirlerin sorularını, "Arkadaşlar her şey kontrol altında... Sorun yok, gerekli izahatları yapacağım... Vandalların saldırısına uğradım, 20 tane solcu terörist bana saldırdı. Her şey İslam hukukuna göre oldu" diyerek cevap veren Abdullah Çakıroğlu, Kartal'daki Anadolu Adalet Sarayı'na götürüldü.

Ayşegül T.'yi otobüste tekmeleyen Abdullah Çakıroğlu adliyedeki işlemlerinden sonra serbest kaldı.

Çakıroğlu'nun Facebook hesabındaki paylaşımları da gündeme oturmuştu. "Açık gezen kadın karımdır" yazan bir paylaşımı, kendi hesabında paylaşan Çakıroğlu'nun, genellikle Menzil tarikatına ait gruplardan paylaşımlar yaptığı görülmüştü.

Çakıroğlu'nun aynı zamanda  "Ben vücutta açık gördüğüm yerlere tekme atarım. Giyimini beğenmediğim insanları döverim. Devlet bunlara ceza vermiyor. Devlet bunları cezalandırmalı" tehdidinde bulunduğu öğrenildi.

Ayşegül Terzi saldırgan otobüs abdullah çakıroğlu gündem
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500