istanbul escort

Pamukkale Turizm Yeniden Yollarda

İzmir 1. Asliye Ticaret Mahkemesi Pamukkale Turizm hakkındaki iflas kararı vermişti. Bugün İzmir Bölge Adliye Mahkemesi 17.Hukuk Dairesi, yeniden tahkikat yaparak iflas kararını kaldırdı.

Pamukkale Turizm Yeniden Yollarda
Pamukkale Turizm Yeniden Yollarda Meltem Yüksel
Bu içerik 582 kez okundu.

Türkiye’nin en köklü ulaşım markalarından biri olan Pamukkale Turizm için geçtiğimiz Ocak ayında iflas kararı verilmişti. Geçtiğimiz günlerde yapılan toplantıda 462 alacaklıdan 442’sinin “Pamukkale Turizm kapanmasın” demesi ve toplantıda; %83 devam, %12 çekimser oy kullanması nedeniyle Pamukkale Turizm hakkındaki iflas kararı geri döndü.

Pamukkale AŞ. seferlerine aynı şekilde devam ederek, faaliyetlerini sürdürecek. Derin Gökçe’nin haberine göre, yaklaşık 3 bin 500 kişinin çalıştığı, yarım asırı aşan yolculuk markası, Pamukkale AŞ tarafından yapılan açıklamada, “İzmir Bölge Adliye Mahkemesi 17.Hukuk Dairesi tarafından iflas kararının kaldırılması, 3.500 çalışanımız, aileleri, iş ortaklarımız ve yolcularımızdan oluşan tüm Pamukkale Turizm ailesi adına adil bir sonuç olmuştur. 57 yıldır olduğu gibi, ülke ekonomimize istihdam sağlamak ve yolcularımızı sevdiklerine ulaştırmak üzere, aynı sorumluluk bilinci ile çalışmayı sürdüreceğiz” ifadelerini kullandı.

 

 

 

HABERBOX ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

YSK Başkanı'ndan İtiraz Açıklaması 

 

 

 

Pamukkale Truzim İflas Taşıma Taşımacılık İzmir
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Koç Holding'den Süleyman Soylu'ya ‘Özel Jet’ Yanıtı
Koç Holding'den Süleyman Soylu'ya ‘Özel Jet’ Yanıtı
Didem Yılmaz’dan Uğur Dündar Yorumu
Didem Yılmaz’dan Uğur Dündar Yorumu