Protokole Garson Gaziye Self Servis

Düzce Valiliği'nin 19 Eylül Gaziler Günü kapsamında düzenlediği kahvaltıda kent protokolüne garsonlar servis yaparken, gaziler ve yakınlarının sıraya girip kendilerinin yeme aldığı görüntüler yüz kızarttı.

Protokole Garson Gaziye Self Servis
Protokole Garson Gaziye Self Servis Ecem Şenol
Bu içerik 482 kez okundu.

Gaziler Günü nedeniyle önce Anıtpark’ta düzenlenen törenin ardından, Valilik, Belediye Başkanlığı, Garnizon Komutanlığı ve Muharip Gaziler Derneği Düzce Şubesi’nce Atatürk Anıtı’na çelenk bıraktı.

Dernek Başkanı Vedat Nefesoğlu’nun konuşması ardından parktaki tören sona erdi ve daha sonra Valilik tarafından gaziler ve şehit yakınları için verilen kahvaltı programına geçildi.

Kahvaltıya Vali Zülkif Dağlı’nın yanında AKP Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, İl Jandarma Komutanı Jandarma Kıdemli Albay Yılmaz Özdemir, İl Emniyet Müdürü Hüseyin Deniz, vali yardımcıları, daire müdürleri de katıldı.

Vali Dağlı, Milletvekili Keşir, Aile ve Sosyal Politikalar Müdürü Zeki Yıldırım, Muharip Gaziler Derneği Şubesi Başkanı Vedat Nefesoğlu’nun oturduğu masa ile diğer protokol üyelerinin oturduğu masalara garsonlar tarafından servis yapıldı.

Gaziler ve şehit yakınlarının ise kahvaltılarını sıraya girip kendileri alması dikkat çekti. Gazilerden bazılarının yaşlı olmaları nedeniyle tabaklarına kahvaltılık alırken zorlandığı görüldü. Bir gazinin, dolu tabağı ve bastonuyla masasına yürürken zorlandığı gözlenirken, gaziler ve şehit yakınları, kahvaltının ardından otelden ayrıldı.

 

HABERBOX ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Günün Özeti

 

Düzce Gaziler Günü Tören Kahvaltı Protokol Servis Garson Garnizon Komutanlığı 19 Eylül Utanç Tablosu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500