"Putin'le Şahane Bir Görüşme Yaptım"

Donald Trump ile Vladimir Putin görüşmesi dün öğlen saatlerinde gerçekleşti. ABD Başkanı, G20 Zirvesi için gittiği Hamburg'daki söz konusu görüşme için 'şahane' değerlendirmesini yaptı.

Başak Tatar
Bu içerik 794 kez okundu.

Hamburg'daki G20 Zirvesi'nin 2. gününde İngiltere Başbakanı Theresa May'le bir araya gelen Trump, Rusya Devlet Başkanı Putin ile de dün öğlen 2 saat 20 dakikalık bir görüşme gerçekleştirdi. Daha sonra kısa bir açıklama yapan ABD Başkanı, "Dün Vladimir Putin'le şahane bir görüşme yaptım" dedi.

Görüşme sonrası 2 liderin beden dilleri ise Beden Dili Uzmanı Mary Civiello tarafından değerlendirildi. Civiello'ya göre, Trump'ın da Putin'in de kendisine çok güvendiği ancak beden dillerinin tamamen birbirinden farklı olduğu öğrenildi. Basın toplantısının yapılacağı odada bulunan ikilinin, koltukta oturma şekilleri değerlendirilirken Trump'ın, Putin'e göre daha rahat ve 'maço' bir hava sergilediği belirtildi. Putin'in ise daha geri planda kalarak parmaklarıyla oynamayı tercih ettiği aktarıldı. Beden dili uzmanına göre Rusya Devlet Başkanı'nın bu hareketinin, emin olmayan ve gergin bir beden dilini ifade ettiği görüldü.

 

HABERBOX ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Erdoğan'ın Ekonomi Başdanışmanı Yenişafak'tan

donald trump vladimir putin g-20 hamburg buluşma toplantı beden dili görüşme açıklama
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500